Of’ta Masa Tenisi heyecanı yaşandı

Of ve Çaykara’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 101. yılına özel olarak düzenlenen Masa Tenisi Turnuvası’nda şampiyonlar ödüllendirildi.

Of’ta Masa Tenisi heyecanı yaşandı
banner71

Of ve Çaykara’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 101. Yılı nedeniyle Of’ta Masa Tenisi Turnuvası düzenlendi.

 

Of ve Çaykara İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüklerinin ortaklaşa düzenlediği turnuva Of Belediyesi ile Çaykara Belediyesinin sponsorluğunda gerçekleştirildi.

 

Of Gençlik Merkezi Spor Salonunda; 18 Yaş altı erkekler, 18- 40 yaş arası erkekler, 40 yaş üstü veteranlar ve bayanlar kategorilerinde yapılan maçları Trabzon bölgesinde hakemler yönetti.

 

Turnuva çekişmeli maçlara sahne olurken dereceye giren birinciler çeyrek altın ve madalya ile, ikinci ve üçüncüler gram altın ve madalya ile, dördüncüler ise madalyayla ödüllendirildi.

 

Müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde konuşan Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel; “Öncelikli olarak katılan tüm sporcularımızı tebrik ediyorum. Gerçekten turnuva anlamına uygun maçlara sahne oldu. Turnuvamıza; Artvin, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Trabzon’dan gelen 82 lisanslı masa tenisçi sporcumuz izleyenlere zevkli maçlar seyrettirdi. Kardeşlik, dayanışma, centilmenlik içinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Of Belediyemize dereceye giren sporcularımıza verilen altınları karşıladığı için de şükranlarımızı sunuyorum. Bundan sonra da 7’den 77’ye herkes için spor etkinliklerimiz aynı amaç ve heyecanla devam edecektir. Her şey sağlıklı ve iyi nesillerde oluşan güçlü Türkiye için” ifadelerini kullandı.

 

Bayanlar kategorisinde; Güzin Sevencan birinci olurken, Buse Bayrak ikinci ve Özlem Baş ise üçüncü oldu.

 

18-40 Yaş Büyük Erkekler Kategorisinde; Hicret Yılmaz birinci olurken, Şener Bayrak ikinci, Hasan Sezen üçüncü ve Mehmet Toker ise dördüncü oldu.

 

40 Yaş Üstü Veteranlar Kategorisinde; Asım Özbilgi birinci olurken, Barış Uzun ikinci, Erol Malkoç üçüncü ve Hızır Ayan dördüncü oldu.

 

18 Yaş altı Genç Erkekler Kategorisinde; Kağan Gündağ birinci olurken, Ali Dal ikinci, Furkan Yılmaz üçüncü ve Yunus Çakmakçı ise dördüncü oldu.

 

Birincilere ödülleri Of Belediye Başkan Yardımcısı Şevki Saral tarafından verilirken ikinci olanların ödülleri Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel, üçüncülük ödülleri Çaykara İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Kurt tarafından verilirken dördüncülük ödülleri Of- Çaykara Masa Tenisi Derneği Başkanı Celalettin Akçadoğan tarafından verildi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21