Of’ta kar temizleme çalışmaları devam ediyor

Of’ta 31 Aralık ve 1 Ocak’ta yağan karın ardından şehir merkezinde biriken karları temizleme çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Of’ta kar temizleme çalışmaları devam ediyor

Of’ta 30 Aralık Çarşamba akşamı başlayan ve 2 Ocak Cumartesi sabahına kadar devam eden kar yağışının ardından Of Merkezde biriken karları temizleme çalışmaları devam ediyor.

 

Kar yağışının durmasının ardından Büyükşehir Belediyesi ile koordineli olarak kar temizleme çalışmalarına başlayan Of Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri; Belediye Meydanı, Atatürk Bulvarı, Sanayii Caddesi, Barbaros Caddesi, Cumhuriyet Caddesi, Ömerağa Bulvarı, Hastane Caddesi, İrfanlı Mahallesi Yavuz Selim Caddesi ve Fatih Caddeleri başta olmak üzere ana arterlerdeki karları iş makineleri ile kamyonlara yükleyerek uygun yerlere naklettiler.

 

Kar yağışı nedeniyle Ocak Pazartesi ve 5 Ocak Salı günü tatil olan okulların 6 Ocak Çarşamba günü yeniden eğitime başlayacak olması nedeniyle ekipler Of Merkez’deki tüm okulların ana girişlerinde ve bahçelerinde de kar temizleme çalışmaları yaptılar.

 

Gece geç saatlere kadar devam eden çalışmaların ardından Of’ta yaşanan ulaşım sorunu da çözülmüş oldu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21