banner80

Of’ta Elektriksiz Pazar

İyidere Trafo Merkezi’nde bakım çalışması yapılması nedeniyle Of Pazar gününü ve akşam saatlerini karanlıkta geçirdi.

Of’ta Elektriksiz Pazar
banner71
HABERİN GALERİSİ
Of'ta elektriksiz Pazar

Of'ta elektriksiz Pazar

İyidere’de bulunan Trafo merkezine bakım çalışması yapılması nedeniyle 07.00-14.00 saatleri arasında planlı olarak elektrik verilemeyeceği duyurulan Of’ta planlar tutmadı.
 
Aksa Çoruh EDAŞ yetkilileri tarafından yapılan planlama çerçevesinde bakım çalışması saat 13.30 sularında tamamlandı. 13.50’de elektrikler verildi. Ancak çok kısa süre sonra elektrikler yeniden kesildi. İzolatörlerin patlaması sonucu yapılan çalışmalar sonucunda saat 17.00 sularında elektrikler verilebildi.
 
Ancak bu kez de Of Çarşıbaşı Mevkiinde bulunan trafoda sıkıntılar yaşandı. Elektriklerin verilmesiyle birlikte akşam saatleri olmasının da etkisiyle evlerdeki aşırı yüksek tüketim trafoda sıkıntılar meydana getirdi. Yapılan çalışmalar sonucunda Saat 20.00 sularında tüm arızalar giderilerek Of’un tamamına elektrik verilebildi.
 
Duyuru saati olan 14.00’e kadar bekleyen vatandaşlar, kesintinin uzaması nedeniyle sıkıntılar yaşadılar. Akşam saatlerinden itibaren karanlığa bürünen Of’ta, cadde ve sokaklar araçların ışıklarıyla aydınlandılar. Karanlığa gömülen Of’ta iş yapamayan esnaf ise yaşanan kesintilere tepki gösterdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ibrahim turan
ibrahim turan - 10 yıl Önce

Ya bunların işi ne acaba. Kimse yoğunluk demesin. Bir örnek vereyim. Her ay evinize saat okumaya gelen personel hastalansa o ay size fatura gelmiyormu. Tabiki geliyor. hemen yeni personel yolluyor. Fatura yazmada bir geçikme mümkün değil. Kardeşim çatır çatır para alıyorsun milletten. O zaman hizmetinde adam gibi olacak. Mazeret üretmeye gerek yok. İhaleyi alırken hatların nasıl olduğunu trafolar ne durumda hep biliniyordu. Sorsan bir sürü sebepleri vardır. Bugünde yaklaşık bir saat kesildi. Şimdi mazeretleri ne acaba. Kusura bakmasın AKSA'cı patronlar. Burası IRAK değilki elektrik kesintilerine alışalım. Saygılar.

ismail sarıalioğlu
ismail sarıalioğlu - 10 yıl Önce

vatandaştan elektiriğin parasını en güzel ve abartılı faturalarla tahsil eden zihniyet tüketiciyi adam yerine koymamaya devam etmektedir . hangi çağdayız buna yeter artık diyoruz tüketici olarak kaliteli hizmet istiyoruz. bir sürü mazeret üretiyolar bunlar önceden planlanmalıydı. orası mazeret üretme yeri değildir kaliteli icraat yapma yeridir lütfen biraz daha dikkat.....

murat sadıkoğlu
murat sadıkoğlu - 10 yıl Önce

nasıl bir yaptırım uygulamak gerekır kısa zamanda sivil toplum örgutleriyle biraraya gelmeli ve bunlara para tahsildeki başarılarını müşteriyide madur etmemeyi hizmettede göstermek için baskı oluşturmalıyız yoksa iştediklerigibi at oynatmaya devamedecekler.bir işletmecı olarak sadece bana yılda 10 15 bın tl zararları oluyor hep sineye çek nereye kadar.yeter artık demeli vatandaşın haberi olmadan elektriklerini kesmede uzerlerinde yok nedir kesim parası 20 tl alacaklar diye kesmede yarışa giriyolar buna bıdur demeliyiz.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21