Of’ta eğitim tatilde de devam ediyor

Karne tatili olmasına rağmen eğitime ara vermeyen Of Solaklı Fen Lisesi ve Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi’ni ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabasanoğlu, kurslarda eğitim gören son sınıf öğrencileriyle sohbet etti.

Of’ta eğitim tatilde de devam ediyor

Karnelerin dağıtılmasıyla 2018-2019 eğitim öğretim yılının birinci dönemi sona erdi. Üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler için ise dur durak yok. Konu tekrarı yapmak, eksikliklerini gidermek, bilgilerini pekiştirmek için Of’ta Solaklı Fen Lisesi ve Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi öğrencilerin talebi doğrultusunda kurs düzenleniyor. Tüm dönem boyunca sürekli okulları ziyaret eden Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabasanoğlu kurslarda eğitim gören öğrencileri ziyaret etti.

 

Müdür İdris Kabahasanoğlu öğrencilerle kısa sohbette bulundu. Kabahasanoğlu öğrencilere hitaben, “ Öncelikli olarak sizleri tebrik ediyorum. Çünkü herkes tatil ederken sizler kendi arzu ve isteklerinizle üniversite hazırlık kursuna gelmeyi, çalışmayı tercih ettiniz. Ben buraya size nutuk atmaya gelmedim sadece yanınızda olduğumu, sizlere inandığımı, güvendiğimi, ülkemizin sizlerden beklentisi olduğunu hatırlatmak için geldim. İnşallah yılsonunda bu çalışmanın karşılığını alacaksınız. Çünkü Allah çalışana çalıştığının karşılığını verir. Bir teşekkürü de her daim sizlerin yanında olan, bir isteğinizi iki etmeyen idareci ve öğretmenlerinize ediyorum. Şimdiden hepinize zihin açıklığı diliyorum. İnşallah hepiniz gönlünüzden geçen üniversiteleri, bölümleri kazanırsınız. Rabbim yar ve yardımcınız oldun.

 

Solaklı Fen Lisesi ve Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesindeki hızlandırılmış üniversiteye kursları bir hafta devam edecek. İkinci haftada öğrenciler tatilleri istedikleri gibi değerlendirecekler.

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21