banner80

Oflu Ressamlar Trabzon’da sahne aldı

Trabzon Valiliği tarafından açılan 37.Trabzonlu Ressamların Resim Sergisi’nde Oflu ressamların eserleri de davetlilere sunuldu.

Oflu Ressamlar Trabzon’da sahne aldı
banner71
Trabzon Valiliği tarafından düzenlenen 37.Trabzonlu Ressamlar Resim Sergisi Trabzon Belediyesi Hüseyin Kazaz Kültür Merkezi’nde açıldı.
 
Kasım Ayı sonuna kadar gezilebilecek olan sergide Oflu Ressamların eserleri de davetlilerin beğenisine sunuldu.
 
Oflu Ressamlar Cemil Şişman, Birsen Mete ve Murat Küçükibrahimoğlu’nun eserlerinin yanı sıra Of Halk Eğitimi Merkezi tarafından açılan resim kurslarında eğitim alarak resim yapmaya başlayan ilk eseriyle resim sergisine davet edilen Zeynep Bilgin’in eseri de yer aldı.
 
Her alanda kendinden bahsettirmeyi başaran Of, ressamlarıyla da Trabzon Sanatı’nda ses getirecek başarılara imza atıyor.
 
Of Havadis ailesi olarak, Of Halkı adına değerli ressamlarımızı tebrik ediyor, başarılar diliyoruz.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
M.MALKOÇ
M.MALKOÇ - 10 yıl Önce

Of ilçemizi,Trabzon'un geleneksel ve çok elit sergisi olan Trabzonlu Ressamlar sergisinde başarıyla temsil eden ressam Cemil abimizi ve değerli sanatçı ressam Murat KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU 'nu başarılarından dolayı tebrik eder çalışmalarında başarılar dilerim.

Serhan SALANTUR
Serhan SALANTUR - 10 yıl Önce

Üç yıldır Of'ta yaşıyorum,başta Sayın Cemil ŞİŞMAN ve Murat KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU gibi değerli sanatçılarla tanışıp arkadaş olmak beni burada en fazla mutlu eden şeylerdendi..Kendilerini ve diğer değerli sanatçılarımızı tebrik ediyor, eserlerinin tüm Türkiye'de hak ettiği değeri göreceği günleri sabıırsızlıkla bekliyorum..Emeğinize yüreğinize sağlık..

ö.f.çakır
ö.f.çakır - 10 yıl Önce

Murat bey tebrik ediyorum.İlçemizi temsil etmeniz camiamızıda mutlu etmiştir.Başarılarınızın devamını dilerim.Haberim olsaydı mutlaka ziyaret ederdim.Resimlerinizi yeni hizmete açtığımız Müftülük Sitesine koymak isterim.Selamlar.

hacı terzi
hacı terzi - 10 yıl Önce

öncelike üstad cemil şişman hocamızı yürekten terbrik eder, başarılarının devamını dilerim, cemil abi çalışman çok harika olmuş, çalışmalarının devamını bekleriz. halk eğitim kurslarımızda yetişen ve cemil şişman hocamızın katkılarıyla başlayan ve şuan abit güner gibi dünyaca ünlü resssam hocamızdan eğitim alan ZEYNEP BİLGİN hanımefendiyi de kutlar başarılarının devamını dilerim. ilk resim yapmaya bizim halk eğitim kurslarında başlaması ve şuan güzel ilerleyen Zeynep hanımefendi bizleri gururlandırmaktadır, inşallah başarılı yolda dahda yükseklere çıkar. ayrıca Zeynep Bilgin üzerinde büyük emekleri olan Cemil Şişman hocamızı yürekten kutlar diğer öğrencilerimize de katkılarını bekleriz...... ELLERİNİZE SAĞLIK....... CEMİL ŞİŞMAN VE ZEYNEP BİLGİN ÇOK HARİKA TABLOLAR YAPMIŞSINIZ

M.KAMİLOĞLU
M.KAMİLOĞLU - 10 yıl Önce

SEVGİ GÜZELLİK İSTER
GÜZELLİK,EMEK İSTER
GÜZELLİK,TENDE DEĞİL
YÜREKTE ATEŞ İSTER.

SEVGİLİ DOTUM MURAT YÜREĞİNDE YANAN BU GÜZEL SANAT ATEŞİNE SAYGI DUYUYORUM.kÜÇÜK BİR KARTOPUYDUN,BÜÜYK BİR ÇIĞA DÖNÜŞMEK ÜZERESİN,YOLUNA ÇIKAN BÜTÜN ZORLUKLARI EZİP GEÇMENİ DİLERİM.ALLAH(C.C)YARDIMCIN OLSUN.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21