banner80

Oflu öğretmenden yaşlılara özel program

İyidere Kaymakamlığı tarafından düzenlenen “Gönüllü Torun Projesi” kapsamında Oflu öğretmen Gürsen Vural tarafından düzenlenen programda yaşlılar gönüllerince eğlendi.

Oflu öğretmenden yaşlılara özel program
banner71
İyidere Kaymakamlığı gönüllü torun projesi kapsamında İyidere çiftlik ilköğretim okulunun sınıf öğretmeni Gürsen Vural koordinatörlüğünde yaşlılar ile ilgili program hazırlandı.
 
Programa İyidere Kaymakamı Mehmet Çağrı Özpolat, İlçe Özel İdare Müdürü Abdullah Şinaforoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yıldız, Köy Muhtarı vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.
 
Yaşlılar Haftası ile ilgili slayt gösterisinin yapıldığı programda kemençe eşliğinde söylenen atma türküler izleyenlerden büyük ilgi görürken programda öğrenciler tarafından şiirler okunup skeç gösterileri yapıldı.
 
Eski dostlar adlı şarkının bütün yaşlılarla birlikte coşkuyla söylendiği programda tüm yaşlılara sürpriz doğum günü hazırlandı. Program sonunda Kaymakam Mehmet Çağrı Özpolat tarafından yaşlılara çeşitli hediyeler verildi.
 
Proje kapsamında yıllarca birbirlerini göremeyen yaşlılar buluşturulurken yaşlılar, bu proje sayesinde yıllardır aynı köyde yaşayıp da göremedikleri arkadaşlarını gördükleri için çok mutlu olduklarını ifade ettiler.
 
Program sonunda topluca çektirilen hatıra fotoğrafının ardından program öncesinde evlerinden alınan yaşlılar yine evlerine kadar götürüldü.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21