banner80

Oflu Öğrenciler İngilizce Konuşacak

Mikdat Sarialioğlu İlköğretim Okulu, TÖMER ile anlaşarak okul bünyesinde İngilizce kursu açtı.

Oflu Öğrenciler İngilizce Konuşacak
banner71
Mikdat Sarialioğlu İlköğretim Okulu ile TÖMER arasında İngilizce öğretim konusunda önemli bir protokol imzalandı.
 
Türkiye’de İngilizce öğretimi konusunda önemli başarılara sahip olan ve sadece 10 merkezde hizmet veren TÖMER, Ankara Üniversitesi bünyesinde seçilmiş öğretmenlerle hizmet sunuyor.
 
Okul ile TÖMER arasında imzalanan protokol çerçevesinde Ankara’dan gelen İngilizce öğretmeni Ayşegül Büyükakgül, öğrencilere İngilizce kursu verecek. Proje kapsamında sadece Mikdat Sarialioğlu İlköğretim Okulu Öğrencileri değil, Of’taki diğer İlköğretim okullarında okuyan öğrenciler de kurs hizmetinden faydalanabilecekler.
 
İlk etapta 90 kişi olarak planlanan kursun ücreti de aylık 87 TL olarak belirlendi. Okul öğrencilerine hafta içi öğleden sonra verilmesi planlanan kurs, okul dışındaki öğrencilere ise Cumartesi ve Pazar günleri öğleden önce dörder saat olarak verilecek. Talebin fazla olması durumunda kursların öğleden sonra da devam ettirilmesi planlanıyor.
 
Kurs hizmeti, İlköğretimin 3. sınıflar ile 7.sınıflar arasındaki öğrencileri kapsayacak. Ayrıca yetişkinler için de akşamları kurs hizmeti verilmesi planlanıyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21