banner80

Of Yönetiminden Ballıca Kursu’na ziyaret

Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu Ballıca Kur’an Kursunu ziyaret ederek kursta öğrenim gören öğrencilerle sohbet ettiler.

Of Yönetiminden Ballıca Kursu’na ziyaret
banner71

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Müftüsü Recep Onat, Of Vaizi Hüseyin Güven, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu Ballıca Kur’an Kursunu ziyaret etti.

 

Ballıca Kur’an Kursu Derneği Başkanı Emin Bilgin, Kurs Hocaları ve Mahalle sakinleri tarafından karşılana Kaymakam Fırat ve beraberindekiler, akşam namazını camide öğrencilerle birlikte kıldılar.

 

Namazın ardından öğrencilerle birlikte sohbet eden Kaymakam Fırat; “Çok güzel bir ortamda güzel bir eğitim alıyorsunuz. Kursumuz çok güzel, Camimiz öyle. Belki ailelerinizden uzaktasınız ama hayatınızı kazanabilmeniz için bu eğitime ihtiyacınız var. Sıcak bir ortamdasınız. Her türlü konfor mevcut. Hocalarınızın özverili gayretleri ortada. İnşallah eğitimlerinizi tamamlayarak toplumuza, vatanımıza ve milletimize faydalı hizmetlerde bulunacaksınız” ifadelerini kullandı.

 

Sohbetin ardından kurs hocaları ve diğer katılımcılarla çay içen Kaymakam Fırat ve Başkan Sarıalioğlu, misafirperverlikleri için kurs idarecilerine ve hocalarına teşekkür ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21