Of Ülkü Ocakları’ndan Seyit Onbaşı

Of Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen tiyatro gösterisi ile Çanakkale Destanı’nın sembol kahramanlarından Seyit Onbaşı yad edildi.

 Of Ülkü Ocakları’ndan Seyit Onbaşı

Of Ülkü Ocaklarının Sosyal Faaliyetleri kapsamında düzenledikleri tiyatro etkinliği, Oflular tarafından beğeni ile izlendi.

Çanakkale Destanının en önemli kahramanlarından olan Seyit Çavuş’un hayatı, düzenlenen tiyatro gösterisi ile yeniden canlandırıldı.

Of Belediyesi Toplantı Salonu’nda yapılan ve İzmir Efsane Sahnesi oyuncularının sahne aldığı tiyatro gösterisinde Seyit Onbaşı’nın aile hayatı ve savaşlar sonrasındaki hayatı sahnelendi.

Of Ülkü Ocakları Başkanı Murat Terzi’nin selamlama konuşmasının ardından başlayan tiyatro gösterisini, MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, Şoförler Odası Başkanı Şahmeran Er, Of Belediye Başkan Yardımcısı Tahir Hacıahmetoğlu, Eğitim Camiasından çok sayıda isim ve vatandaşlar izledi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ze_mahşer
ze_mahşer - 10 yıl Önce

of ülkü ocağını bu sosyal etkinlilkler de gerçekten tebrik etmek lazım..yakından biliyorum bir avuç ülküsüne gönül vermiş yiğit insan onca olumsuzluğa karşı hakikaten sene de bir veya 2 etkinlik yapabiliyor..aynı zamanda bunu anlamlandırabiliyorlar..tebrikler....

KARŞI
KARŞI - 10 yıl Önce

BU ÜLKÜCÜLERİ TEPRİK EDİYORUM BUKADAR ZOR ZAMANLARDA BU KADAR GÜZEL ETKİNLİKLER DÜZENLİYORLAR.ARKADAŞLAR SİZE HELAL OLSUN SİZLERE İMRENİYORUZZ

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21