Of TSO, Moskova’nın Şifresi ekibiyle kahvaltıda buluştu

Of Ticaret ve Sanayi Odası, Sümela’nın Şifresi Temel ve Moskova’nın Şifresi Temel filmlerinin ekibini kahvaltıda ağırladı.

Of TSO, Moskova’nın Şifresi ekibiyle kahvaltıda buluştu
banner71

Sümela’nın Şifresi Temel ve Moskova’nın Şifresi Temel filmlerinin Yönetmeni Adem Kılıç, Senaristi Yılmaz Okumuş, Oyuncuları Çetin Altay, Ruhi Sarı, Emin Albayrak ve Aslıhan Güner, Of Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen kahvaltıya katıldılar.

 

Başkan Erdal Saral tarafından düzenlenen kahvaltıya Oda Genel Sekreteri Ekrem Saral, Oda Meclis Başkanı Zuhal Akyüzlü, Oda Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral, Karaca Çay Fabrikası Müdürü H.İbrahim Kurnaz ve Basın mensupları katıldı.

 

Kahvaltı, film ekibinin esprileri ile kahkahalar eşliğinde yapıldı.

 

Of TSO Başkanı Erdal Saral yaptığı açıklamada “Yöremizin kültürünün dünyaya tanıtılmasına katkılar sağladığına inandığımız, esprileri ile hepimizi eğlendiren ve izlenme rekorları kıran filmlerimizin değerli yönetmen, senarist ve oyucularını odamızda ağırlamaktan son derece keyif aldık. Davetimiz katıldıkları için hepisine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Yönetmen Adem Kılıç da film ekibi adına kendilerini böyle güzel bir ortamda ve güzel bir kahvaltıda ağırlayan Başkan Saral ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.


Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
hakan şentürk
hakan şentürk - 8 yıl Önce

of tso öncelikli olarak üyelerini toplayıp onların sorunlarını tartışıp of un öncelikli sorunu olan işsizlik konusunda çözüm üretmesi lazım

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21