banner80

Of Teknoloji Fakültesinde hamsi festivali

Of Teknoloji Fakültesi tarafından düzenlenen Geleneksel Hamsi Festivali’nde mangalda pişirilen hamsileri yiyen öğrenciler kemençe eşliğinde horon oynayarak stres attılar.

Of Teknoloji Fakültesinde hamsi festivali
banner71

Of Teknoloji Fakültesi tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen ve Of Belediyesi’nin katkılarıyla gerçekleştirilen Geleneksel Hamsi Şenliği, Of Teknoloji Fakültesi Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesinde yapıldı.

 

Hamsi Şöleni Etkinliğine Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Cumhuriyet Savcısı Yavuz Cengiz, Of Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İrfan Acar, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri, Daire Amirleri, Banka ve Çay Fabrikası Müdürleri, Of Teknoloji Fakültesi Derneği Yöneticileri, Fakülte’nin idareci ve akademik üyeleri ile öğrenciler katıldı.

 

Öğrenciler ve davetliler güzel havada mangalda pişirilen hamsinin keyfini yaşadılar. Hamsiyle doyan öğrenciler ve davetliler horan teperek, hayatın stresini üzerlerinden atmaya çalıştılar.

 

Düzenledikleri bu tür sosyal etkinliklerle şehir ile üniversite buluşmasına katkı sağladıklarını ifade eden Of Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof.Dr. İrfan Acar, etkinliğe destekleri nedeniyle Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’na, katılımları nedeniyle de Of Kaymakam Eyüp Fırat’a ve diğer katılımcılara teşekkür etti.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21