Of ŞÖAB İlkokulu Aile Birliği toplandı

Of Merkez Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu Aile Birliği sezonun ilk toplantısını yaparak Aile Birliği Yönetimini belirledi.

Of ŞÖAB İlkokulu Aile Birliği toplandı
banner71

Of Merkez Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu Aile Birliği sezonun ilk toplantısını yaparak yeni yönetimini belirledi.

 

Okulun konferans salonunda yapılan toplantıya çok sayıda öğrenci velisi katıldı. Toplantıda konuşan Okul Müdürü Yaşar Osmanoğlu, velileri okulun genel durumu ve Aile Birliği Yönetimi seçimi için bilgilendirdi.

 

İki dönemdir Aile Birliği Başkanlığı görevini yürüten Yüksel Yaşar da yaptığı konuşmada Aile Birliği’nin faaliyetleri hakkında velileri bilgilendirdi.

 

Okul Aile Birliği Yönetimine, Okul Müdürü Yaşar Osmanoğlu’na, Okul İdarecilerine ve Öğretmenlere teşekkür eden Başkan Yaşar; “Okulumuzda güzel bir aile ortamı var. Okul İdarecilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimizle güzel bir birlikteliğimiz var. Çocuklarımızın eğitimi için her türlü fiziki ortam mevcut. Öğretmenlerimiz çocuklarımızı eğitebilmek için gayret gösteriyor. Biz veliler de onlara destek vermeye devam ettiğimiz sürece çocuklarımıza kaliteli bir eğitim vermiş olacağız” ifadelerini kullandı.

 

Okula Z Kütüphane kazandırılmasında ciddi gayretleri olan Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’na teşekkür eden Başkan Yaşar; “Ak Parti Of İlçe Başkanımız Sayın Terzioğlu’nun gayretleriyle okulumuza Z kütüphane kazandırdık. İnşallah kısa bir süre içerisinde Okul Bahçemize güzel bir oyun parkı kuracağız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na ve Danışmanı Eski Belediye Başkanımız Sayın Murat Saral’a da çok teşekkür ediyorum. Okul bahçemizin asfaltlanma sözünü de Of Belediye Başkanımız Sayın Salim Salih Sarıalioğlu’ndan aldık. Kendisine de çok teşekkür ediyorum. İnşallah en kısa sürede bahçemizin asfaltlanmasını da yerine getireceğiz” diye konuştu.

 

Dilek ve temenniler bölümünde velilerin sorularının cevaplandırılmasının ardından 2016-2017 döneminde görev yapak aile birliği yönetimi seçimi yapıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 5 yıl Önce

TÜM ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21