banner80

Of ŞÖAB Aile Birliği’nden Öğretmenlere kutlama

Of Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu Aile Birliği, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlediği yemekte okulun öğretmenlerini buluşturdu.

Of ŞÖAB Aile Birliği’nden Öğretmenlere kutlama
banner71

Of Merkez Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu Aile Birliği tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle okulda özel bir etkinlik düzenlendi.

 

Öğretmenler için özel olarak hazırlanan üzerlerinde isimleri yazılı güller, sabah erken saatlerde öğretmenler odasında öğretmenlerin masalarına bırakılarak öğretmenlere sürpriz bir karşılama yapıldı.

 

Öğle paydosunda ise Okul Aile Birliği tarafından öğretmenler için sürpriz öğle yemeği hazırlandı. Aile Birliği üyeleri tarafından özel olarak hazırlanan yiyecekler, öğretmenler odasında düzenlenen yemekte öğretmenlere ikram edildi.

 

Yemeğe İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel Yaşar, Okul Müdürü Yaşar Osmanoğlu, Okul Aile Birliği Üyeleri ve Öğretmenler katıldı.

 

Güzel organizasyonu hazırlayan aile birliği üyelerine teşekkür eden Aile Birliği Başkanı Yüksel Yaşar; “Değerli çalışma arkadaşlarıma bu güzel organizasyonu için teşekkür ediyorum. Bu güzel ortamda bizlerle birlikte olan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İdris Kabahasanoğlu’na da çok teşekkür ediyorum. Öğrencilerimiz için her türlü emeklerini ortaya koyan sevgili öğretmen arkadaşlarımızın da öğretmenler gününü kutluyorum. Güzel bir aile ortamındayız. İnşallah bu güzel ortamların eğitim kalitemizi daha da arttıracağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ise yaptığı açıklamada; “Bu güzel ortamın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çok güzel bir ortam oluşmuş. Sabah sosyal medyadan Okul Müdürümüzün paylaşımını gördüm. Masalarda öğretmenler için hazırlanan sürpriz gülleri görünce çok hoşuma gitti. Bu güzelliği görünce davetinize hayır diyemedim. Bu güzelliklerin diğer okullarımıza, diğer kurumlarımıza ve bizlere de örnek olmasını diliyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21