banner80

Of Sanayi Sitesi Camii yükseliyor

Kasım ayında temeli atılan Of Sanayi Sitesi Camii’nin inşaatı kubbe aşamasına geldi.

Of Sanayi Sitesi Camii yükseliyor
banner71
HABERİN GALERİSİ
Sanayi Camii yükseliyor

Sanayi Camii yükseliyor

Of Sanayi sitesinin en büyük eksiği olan camisinin inşaatı hızla yükselmeye devam ediyor.
 
“Of Sanayi Sitesi Camii Yaptırma ve Yaşatma Derneği” tarafından projelendirilen ve Kasım ayında temeli atılarak inşaatına başlanan caminin yapımı devam ediyor.
 
Mimar Ali Bahat tarafından projesi hazırlanan Caminin inşaatı kubbe aşamasına geldi.
 
Sanayi Sitesi’nin Cezaevi ve Solaklı Deresi tarafındaki alanda inşa edilmeye başlanan Camii, 600 kişi kapasiteli olacak. Tek minareli olarak inşa edilecek Caminin alt katında iş yerleri ve şadırvan yer alırken üst katta camii inşa edilecek. Ön tarafta bulunan dükkanlar yenilenerek üzerine İmam Odası, Oturma Odası ve Kütüphane inşa edilecek.
 
Dernek Başkanı Ahmet Çapoğlu, Caminin kısa sürede bitirilebilmesi için mücadele ettiklerini belirterek “inşallah en kısa sürede Camimizi tamamlayacağız. Sanayi Sitemizin böyle bir camiye ihtiyacı vardı. Hayırsever vatandaşlarımızın desteklerini bekliyoruz. İnşallah bu destekler devam edecek ve Cami inşaatımızı kısa sürede tamamlanacak” ifadelerini kullandı.
 
Hayırsever vatandaşlar, Cami için Halk Bankası Of Şubesi nezdinde açılan 16000051 nolu hesaba yardımlarını yatırabilirler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ERTEKİN YOLCİ
ERTEKİN YOLCİ - 10 yıl Önce

Vallahi emeği geçenlerden Allah razı olsun. Sanayi esnafı cömertlikte sınır tanımıyor. Böyle güzel bir cami ilçe merkezlerinde vile zor yapılır. Orda namaz kılan herkesten yapımına katkı sağlayanlara sevap yazılacak.

oflu
oflu - 10 yıl Önce

allah için çalışanları desteklemeliyiz.allah yardımcı olanlardan razı olsun

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21