banner80

Of Öğrenci Yurdu’ndan başarılı öğrencilere ödül

Of Öğrenci Yurdu Yönetimi, yurtta kalan ve okullarında başarılı olan öğrencileri ödüllendirdi.

Of Öğrenci Yurdu’ndan başarılı öğrencilere ödül
banner71
Of İrfanlı Mahallesi’nde hizmet veren Orta Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu, sunduğu kaliteli yurt imkanlarının yanı sıra, her yıl yükselen başarılı eğitim grafiği ile de dikkat çekiyor.
 
2011-2012 Eğitim öğretim yılı 1.Döneminde Takdir ve Teşekkür alan öğrenciler ile İsabet Yayıncılık tarafından Türkiye Genelinde düzenlenen sınavında ilk yüze giren 5 öğrenciye çeşitli hediyeler verildi.
 
Öğrenci velilerinin de katıldığı törende konuşan Yurt Yöneticisi Hüseyin Arslan, Ortaöğrenim öğrencilerine barınma imkânının yanında öğretmenler gözetiminde düzenli etüt imkanı da sunduklarını belirtarek, “Öğrencilerimize düzenli olarak deneme sınavları yapılıyor. Her öğrencimizin kaliteli bir Üniversiteyi kazanıp meslek sahibi olabilmesi için çaba harcıyoruz. Günümüzün yurt ve eğitim standartlarına göre hizmet veriyoruz. Öğrencilerin azim ve gayretlerini artırmak için de bu tür sosyal etkinlikler düzenleyerek başarılı öğrencilerimizi onure ediyoruz. Çalışmalarımıza yardımcı ve destek veren Of halkına, dernek yönetimine ve siz değerli velilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
Of Öğrenci Yurdu’nda İlçe merkezinden, çevre ilçelerden ve köylerden gelip Of’ta çeşitli okullarda okuyan 58 öğrenci bulunuyor. Program sonundabaşarılı öğrencilere çeşitli hediyeler verilirken programa katılan veli ve misafirlere de yemek ikramı yapıldı.  

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
a.baki
a.baki - 9 yıl Önce

başarılı olan öğrencilerimizi tebrik eder, onları yetiştiren, sahip çıkıp yurt ve yuva açarak barındıran, şefkatli büyüklere de hizmetlerinin ve başarılarının devamını dilerim.

tunahan
tunahan - 9 yıl Önce

öğrencilerimizi ve hocalarını, destek veren eğitim gönillüsü tüm OFLULARI tebrik ediyorum

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21