Of Muhtarlar Derneği'nden plaketli iftar

Of Muhtarlar Derneğinin düzenlediği iftar yemeğine katılan İl Genel Meclisi Başkanı Haydar Revi’ye muhtarlar tarafından plaket verildi.

Of Muhtarlar Derneği'nden plaketli iftar
Of Muhtarlar Derneği’nin düzenlediği iftar yemeği, Of yönetimini muhtarlarla buluşturdu.

Of Sahil Günbatımı Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine Of Kaymakamı Tuncay Sonel, İl Genel Meclis Başkanı Haydar Revi, İl Özel İdare Genel Sekreter Yardımcısı Nurettin Tandoğan, İl Genel meclisi Üyeleri Ahmet Çapoğlu, Dursun Yüksel ve Halim Kaya, Belde Belediye Başkanları Muhtarlar ve daire amirleri katıldı.  
 
Of Muhtarlar Derneği Başkanı Tahir Hacıahmetoğlu, iftarın ardından yaptığı konuşmada Muhtarlar Derneğinin geleneksel olarak düzenlediği iftar programına icabet etmelerinden dolayı tüm katılımcılara teşekkür etti.
 
Of Müftüsü Mehmet Genç’in yaptığı yemek duasının ardından Muhtarlar Derneği Yönetimi tarafından hazırlanan plaketler sahiplerine verildi.
 
Of’a yaptığı katkılardan dolayı İl Genel Meclis Başkanı Haydar Revi’ye ve İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Nurettin Tandoğan’a plaketlerini Of Kaymakamı Tuncay Sonel verirken Dernek yönetimi tarafından Of İl Genel Meclis Üyeleri Dursun Yüksel, Halim Kaya, Ahmet Çapoğlu, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Gülçin Kasapoğlu, İlçe Nüfus Müdürü Sabri Albayrak, en uzun süre görev yapan Muhtar, Şükür Akyıldız, en yaşlı Muhtar Hasan Ayazoğlu ve Of Muhtarlar Derneği Başkanı Tahir Hacıahmetoğlu’na da birer plaket verildi.
 
İftarın ardından Çamlı Çay Farikası Müdürü Yaşar Çakıroğlu tarafından Fabrikada ağırlanan Başkan Revi, Kaymakam Tuncay Sonel ve İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte çay içip sohbet ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
yasin
yasin - 10 yıl Önce

T.C. de köyde ilk halı sahayı yaptıran ve trabzon havarisinde hiç bir köyde bulunmayan çocuk parkı gibi hizmetlere imza atan Ağaçbaşı köyünün dünyaca ünlü muhtarı yok, beş para etmez bu toplantı :-)

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21