Of Milli Eğitim ailesinden istişare toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, yeni eğitim öğretim sezonunun başlaması nedeniyle düzenlediği aile toplantısına kurumda görev yapan tüm personellerle bir araya geldi.

Of Milli Eğitim ailesinden istişare toplantısı
banner71
 Eğitim ve öğretimde aile anlayışına önem veren Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, geleneksel olarak gerçekleştirdiği istişare toplantılarına bu sene de devam etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu başkanlığında yapılan toplantıya Şube Müdürleri Numan Turan ve Süleyman Bedir ile kurumda görev yapan tüm personel katıldı.

 

Birlik ve beraberliğin pekiştirildiği toplantı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 

Çalışmalarındaki gayret, arzu ve fedakarlıkları nedeniyle personeline teşekkür eden Müdür Kabahasanoğlu personeline bazı hatırlatmalarda bulundu.

 

Kabahasanoğlu konuşmasında, “Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü merkezi ailesi olarak yaptığınız çalışmalardan dolayı öncelikli olarak hepinize teşekkür ediyorum.  Yeni eğitim- öğretim yılımız başladı. Hepimize hayırlı olsun. Yoğunluğumuz daha da artacak ama bizler işimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. İnşallah aynı gayret ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Gerek kendi aranızda gerekse dışarıdan gelen vatandaşlarımıza karşı güler yüzle muamele etmeye devam edin. Onları ikna ederek, memnun ederek uğurlayın. Giyim, kuşamınızla, tavır ve davranışınızla Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ailesine yakışmayacak davranışlarda uzak durun. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyor, Rabbimden sağlık, sıhhatler vermesini temenni ediyorum” dedi.

 

Şube Müdürü Süleyman Bedir de alanıyla ilgili bazı hatırlatmalarda bulunduğu toplantı toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21