banner80

Of Medya Derneği üyeleri Başkan ve Kaymakamla buluştu

Of Medya Derneği tarafından düzenlenen 10 Ocak buluşmasında Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu dernek üyeleriyle Of’u masaya yatırdı.

Of Medya Derneği üyeleri Başkan ve Kaymakamla buluştu
banner71
HABERİN GALERİSİ
Of Medya Derneği 10 Ocak

Of Medya Derneği 10 Ocak

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Of Medya Derneği tarafından bir akşam yemeği düzenlendi.

 

Yemeğe Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Dernek Başkan Yüksel Yaşar, Başkan Yardımcıları Ahmet Muratoğlu ve Ömer Alkan, Dernek Üyeleri Harun Yılmaz, İzzet Keleş, Mustafa Yaşar, Fahri Hacıcaferoğlu, İmdat Osmanoğlu, Recep Arslan, Murat Gözütok, Hamit Küçükakyüz, Serkan Kul ve Yusuf Yaşar katıldı.

 

10 Ocak’ın hem Çalışan Gazeteciler hem de İdareciler Günü olduğunu ifade eden Başkan Yaşar; “İki anlamlı gün, 10 Ocak’ta buluştu. Biz de bu anlama anlam katmak adına medya çalışanlarımızı Of’taki idarenin başı olan Sayın Kaymakamımızla ve Sayın Belediye Başkanımızla buluşturalım istedik. Davetimize icabet edip bu önemli gecede bizlerle birlikte oldukları için kendilerine teşekkür ediyorum. Amacımız; fikir üreten, şehrimizin sorunlarına çözüm üreten ve geleceğine katkı sunan gazeteciler olmaktır. Şehrimizin geleceği adına mesai harcayan sayın kaymakamımızla ve sayın belediye başkanımızla fikir alış verişinde bulunmak, yapılan çalışmalar ve planlanan yatırımlar hakkında bilgi alış verişinde bulunma anlamında keyifli bir akşam oldu. Gecemize katılan tüm üye arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Kaymakam Arslan ve Başkan Sarıalioğlu yaptıkları selamlama konuşmalarının ardından medya çalışanlarıyla sohbet ederek sorularını cevaplandırdılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21