banner80

Of Kent Konseyi Voleybol Turnuvası başlıyor

Of Kent Konseyi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl ikincisi yapılan Of Kent Konseyi Voleybol Turnuvası bu akşam yapılacak maçlarla başlayacak.

Of Kent Konseyi Voleybol Turnuvası başlıyor
banner71

Of Kent Konseyi tarafından geleneksel olarak düzenlenen voleybol turnuvasının ikincisi bu akşam yapılacak maçlarla başlıyor.

 

10 takımın katıldığı turnuva iki grupta lig usulü olarak yapılacak olup guruplarında ilk ikiye giren takımlar çapraz eşleştirme ile yarı final ve final müsabakaları oynayacak.

 

Turnuva Kıyıcık ve Kredi Yurtlar Kurumu arasında yapılan hazırlık maçı ile başladı. Of Gençlik Merkezi Spor Salonunda oynanan hazırlık maçı öncesinde yapılan seremonide konuşan Of Kent Konseyi Başkanı İdris Kabahasanoğlu; “Kent Konseyi olarak şehrimizde yeni güzelliklerin yaşanmasını istiyoruz. Şehrimizde dayanışma, kaynaşma ve yeni dostlukların kurulması arzusuyla böyle bir turnuva yapmak istedik. Bunun da sağlanacağına inanıyorum. İnşallah sportmence, dostluk ve kardeşlik içinde sakatlık yaşanmadan turnuvayı tamamlayıp finali yaparız. Tüm takımlara başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Günün programı ;

20.00 KYK – İHTİYAR        Of Gençlik Merkezi Spor Salonu

21.00 AYPAM – TELEKOM  Of Gençlik Merkezi Spor Salonu

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21