Of, Hayrat, Çaykara ve Dernekpazarı’nda elektrik yok

Of ve bölgesine elektrik sağlanan İyidere Trafosunda bakım ve onarım çalışması yapılacağından yarın Of ve çevresine elektrik verilemeyecek.

Of, Hayrat, Çaykara ve Dernekpazarı’nda elektrik yok
Of’ta bu Pazar Günü hayat duracak. İyidere Trafosuna bakım çalışması yapılacağından Of, Hayrat, Çaykara ve Dernekpazarı ilçelerinin tümüne elektrşk verilemeyecek.
 
Of Havadis’e açıklama yapan Aksa Çoruh EDAŞ Of İşletme Şefi Ayhan Sarıkoç, “İyiderede bulunan trafoda bakım çalışması yapılacak. Bu nedenle Of, Hayrat, Çaykara ve Dernekpazarı ilçelerimiz ile belde ve köylerimize sabah 07.00’den 14.00’e kadar elektrik verilemeyecek. Bu bakım çalışmalarını yapmak zorundayız. En uygun saat olarak planlanan bu saatler arasında çalışmaları yapacağız. Tüm abonelerimizin bizi anlayışla karşılayacağını ümit ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖMER TÜRKYILMAZ
ÖMER TÜRKYILMAZ - 10 yıl Önce

Bİ PAZAR GÜNÜMÜZ VAR OTURUP KEYİF YAPABİLDİĞİMİZ O GÜNDE BİLE KALKIP ELEKTRİKLERİ KESİYOLAR BU NASIL Bİ DÜZEN!!! AMA KABAHAT AKSA ELEKTRİKTE DEĞİL ONLARA İHALEYİ VEREN DEVLETTE HARAM ZIKKIM OLSUN ALDIKLARI PARA...

MURAT KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU
MURAT KÜÇÜKİBRAHİMOĞLU - 10 yıl Önce

ofda yaşayan insanların ilk şikayetleri hafif bir rüzgardan bile,olsa elektiriklerin kesilmesi ve hala cözüm bulamamları,vatandaşın kullandığı elektirikli aletler milli birservettir,elektirk.kesintilerdolayısıyla voltaj gelip gitmesinden, oluşan zarar ne olacak. Bu arada, vatandaşın kayıb kaçak bedeli adı altında faturalarına yansıyan ve faturalarını düzenli ödeyen vatandaşlara,bilinmeyen ifadeler altında haksiz para almalarına ne demeli acaba..

zehra cevahir
zehra cevahir - 10 yıl Önce

sabah 7 den akşama kadar elektrık yok bıde en uygun saatlerde kesıoruz dıyolar gelde sınır olma kışın zaten en hafıf ruzgarda kesecekelr elekrıklerı bu nasıl bir çalışma yöntemıdr anlamadım neden mesaı bıtımınde yapılmıyo bu çalışmalar lanet olsun hepsıne ne dıyeyım...

BIR OFLU
BIR OFLU - 10 yıl Önce

ALLAH askina hic udanib sikilmadan bu zamanda nasil oluyorda her hangi bahaneyle eletrikleri gesiyonuz bu kafayla durmak yok yola devam cok bekleriz

muratvural
muratvural - 10 yıl Önce

tamir eddikleri icin tesekkurler .fakat elektrik altyapi sistemini ne zaman yer altina alib da 10 yada 20 senede bir tamir etmeyi saglayacaklar.yani yeryuzu stantartlarini yakalamak oflu kardeslerimin hakki degil mi tabi ki evet .oyleyse buyurun yeryuzu stantartlarini ofumuzda gerceklestirelim.butun altyapi sistemlerini yeraltina alib uygar medeni ulkeler gibi hayat surelim.degilmi efendim.bu soyledigimi bu firma belki gerceklestiremez.ben sadece oflu hemserilerime soyluyorum.halk olarak topyekun boyle bir zihniyet degisimi yasamak zorundayiz.buna isaret ediyorum.saygilarimla.

fatih öztürk
fatih öztürk - 10 yıl Önce

istanbul pendikte oturuyorum.ayda 3-4 sefer elektrikler kesiyor işimize gücümüze yansıyor.fatura tarihinin son ödemesi yaklaşınca elektriğiniz keseceğim diye tehdit ederler ama mağduriyetimizde bizden özür dilemezler.of ve çevre köylerde insanları mağdur etmenin anlamı yok.devlet bu işi ya adam gibi yapıp kendi idare edecek,yada hepten verecek özele denetlemesini yapacak.yok öyle yağma.hangi çağdayız be!

kadir
kadir - 10 yıl Önce

pazar günü ofu terk etmeyi düşündüm .bir gün iznim var dı zaten saat 14:00 de gelcek denildi gelmedi 15:00 denildi olmadı
17:00 de geldi oda tamelektirk verilmedi oda yeterli olmadı şohben çalıştırmaya gerisini yazmıyorum .............

aydın
aydın - 10 yıl Önce

ne bu kızgınlık sayın oflu kardeşler.her ay ucuzlayan enerjı fıyatlarınıgörmuyosunuz.dıkkat ettıysenız elektrık faturaları her ay dahada az gelmektedır.elektırığı bu kadar ucuz kullanıyoruz musade edınde bazen kesıntı olsun.


SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21