Of Havadis’ten Özcan Demirel’e ziyaret

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş, İlçe Spor Müdürlüğü görevine atanan Özcan Demirel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Of Havadis’ten Özcan Demirel’e ziyaret
banner71

Gazetemizin Genel Yayın Yönetimi Yüksel Yaşar ile Yayın Kurulu Üyesi İzzet Keleş, Of İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü görevine atanan Özcan Demirel’i makamında ziyaret ettiler.

 

Müdür Demirel’e yeni görevinde başarılar dileyen Genel Yayın Yönetmenimiz Yaşar yaptığı açıklamada; “Özcan hocamız önemli ve sorumluluk isteyen bir görev aldı. Her zaman dile getirdiğimiz “Of’ta 8 bin öğrenci eğitim görüyor ama bunlarla ilgili hiçbir projemiz yok” düşüncemizde Özcan hocam öğrenci sayımızın Kur’an Kursu ve Üniversite öğrencilerimizle birlikte 12 bin civarında olduğunu vurguladı. Bu da kendisinin bu işe ne kadar değer verdiğini ve önemsediğini gösteriyor. Önümüzdeki süreçte ilçemizde spor anlamında önemli bir hareketlenme olacağına inanıyorum. Kendisine bu önemli görevinde başarılar diliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Demirel; “Zor bir görevi üstlendiğimizin farkındayız. Ama bu görevi üstlenirken başta sizlere ve Of’umuza hizmet aşkıyla mücadele veren kişi ve kuruluşlara güvendim. İnşallah sizlerin destekleri ve fikirleriyle Of’umuza, gençliğimize ve Of’umuzun sporuna ve en önemlisi de Ofspor’umuza güzel hizmetler sunacağız. Nazik ziyaretleriniz nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

ÖZCAN DEMİREL KİMDİR?

1969 Of doğumlu olan Özcan Demirel aslen Hayrat Nüfusuna kayıtlıdır. Tokatspor, Bafraspor, Fatsaspor ve Ofspor’da futbol oynayan Demirel, 1996 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünden mezun olmuştur. Aynı Of’ta Beden Eğitimi Öğretmeni olarak göreve başlayan Demirel, Ofspor’daki futbol yaşantısının ardından alt yapı ve profesyonel takımda Teknik Sorumlu olarak görev alan Demirel, 19 yıllık Beden Eğitimi Öğretmenliği görevi sürecinde okul branşlarında Trabzon’a ve Of’a Türkiye ve il dereceleri kazandırmıştır. Birçok ödüle sahip olan Özcan Demirel, evli ve 5 çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21