banner80

Of Havadis’ten Emniyet Müdürü Saçkan’a ziyaret

Of Havadis Yönetimi, Of İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Nurettin Saçkan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Of Havadis’ten Emniyet Müdürü Saçkan’a ziyaret
banner71

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş ve Halkla İlişkiler Müdürümü Mustafa Yaşar, Of İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Nurettin Saçkan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu oluğunu ifade eden Müdür Saçkan; “Önceki görev yerimizde trafikte görev almam nedeniyle gerek basınımızla, gerekse halkımızla iç içe görevler yaptık. İnşallah Of’umuzda da güzel hizmetler sunacağız” ifadelerini kullandı.

 

Müdür Saçkan’a yeni görevinde başarılar dileyen Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar; “15 Temmuz sürecinin ardından sıklıkla yapılan değişimler nedeniyle Of Emniyet Müdürlüğü görevi de vekaletlerle ve kısa süreli görevlerle yürütüldü. İnşallah göreviniz uzun süreli olur ve Of’umuzun emniyet, asayiş ve trafik notalarındaki sorunlarına kalıcı çözümler üretilmiş olur” diye konuştu.

 

Aksaray doğumlu olan Saçkan, Tokat Emniyet Müdürlüğü’nde görevli iken Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü’ne tayin oldu. Meslekte 23 yılını geride bırakan Saçkan, İl Emniyet Müdürlüğü tarafından da Of İlçe Emniyet Müdür Vekili olarak görevlendirildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21