banner80

Of Havadis’ten Emniyet Müdürü Er’e ziyaret

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş, Of İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Tolga Er’ hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Of Havadis’ten Emniyet Müdürü Er’e ziyaret
banner71

15 Temmuz sürecinin ardından Murat Elkılıç tarafından vekaleten yürütülen Of İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine Trabzon İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli Komiser Tolga Er atandı. Müdür Elkılıç’tan görevi devralan Müdür Er, Of’taki görevine başladı.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyemiz İzzet Keleş, Müdür Er’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

 

Tolga Er Kimdir?

Samsun Bafra nüfusuna kayıtlı olan Müdür Er, İstanbul'da doğdu. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden 2008 yılında Ziraat Mühendisi olarak mezun oldu. 2009 yılın Emniyet Müdürlüğü’nde polis memuru olarak göreve başladı. Meslek hayatına Rize'de devam eden Er, Polis Akademisi Polis Amirleri Eğitim Merkezi’nde açılan kurstan 2016 yılı Haziran ayında mezun oldu. Trabzon iline atanan Er, Komiser Yardımcısı olarak göreve başladı.  Evli ve iki çocuk sahibi olan Tolga Er, 24 Ocak 2017 tarihinde Of Emniyet Müdürü olarak atandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21