banner80

Of Havadis’ten Beyaz Umut’a ziyaret

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Yayın Kurulu Üyelerimiz İzzet Keleş ve Mustafa Yaşar, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Of’ta eğitim veren Beyaz Umut Rehabilitasyon Merkezini ziyaret ettiler.

Of Havadis’ten Beyaz Umut’a ziyaret
banner71

3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Yayın Kurulu Üyelerimiz İzzet Keleş ve Mustafa Yaşar, Of’ta özel eğitim veren Beyaz Umut Rehabilitasyon Merkez ziyaret ettiler.

 

İşletme Sahipleri Süleyman Meriç, Zekeriya Çakır ve Ahmet Sandıkçı ile Genel Koordinatör Tahir Hacıahmetoğlu ve Müdür Ahmet Karataş ile sohbet eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yaşar ve Yayın Kurulu üyelerimiz, Genel Koordinatör Hacıahmetoğlu’ndan merkez hakkında bilgi aldılar.

 

Merkezde 163 öğrencinin eğitim aldığını belirten Hacıahmetoğlu; “Of’umuzun yanı sıra Çaykara, Dernekpazarı, Sürmen ve Araklı başta olmak üzere komşu ilçelerimize de hizmet veriyoruz. Öğrencilerimize eğitimin yanı sıra rehabilitasyon hizmeti de sunuyoruz. Çocuklarımızı topluma ve hayat kazandırıyoruz. Hepimiz birer engelli adayıyız. En önemli göstergesi de şahsımdır. Sapasağlamken geçirdiğimiz bir rahatsızlık sonucunda konuşma konusunda sıkıntı yaşamaya başladım. O nedenle hepimizin bu duruma hazırlıklı olması gerekiyor” diye konuştu.

 

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ise yaptığı açıklamada Rehabilitasyon Merkezlerimizin toplumumuza çok büyük artılar kattığını ifade ederek; “Eskiden insanlarımız sanki kendi ayıplarıymış gibi engelli çocuklarını gizleme gibi bir yanlışın içine giriyorlardı. Oysa onlar bizlerin birer parçası. Bu merkezlerimiz sayesinde özel eğitim ve rehabilitasyona tabi tutularak topluma kazandırılıyorlar. Ben özellikle bu özel çocuklarımıza her türlü ilgi ve alakayı gösteren, onları eğiten öğretmenlerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21