Of Havadis ziyaretçilerine...

Sitemizi ilgi ile takip edip görüş, öneri ve yorumlarını bizlerle paylaşan değerli ziyaretçilerimizin dikkatine..

Of Havadis ziyaretçilerine...

Değerli of Havadis takipçileri,

Gazete olarak 5 yıldan beri yürütmekte olduğumuz haberciliğimizi bu yılın başında www.ofhavadis.comWEB ortamına taşıyarak Of'un en yerel ve en güncel web sitesi olmayı başardık.

Of'ta olup biteni en hızlı, en doğru ve en güncel şekilde siz değerli ziyaretçilerimize sunuyoruz. Of'un gündemine paralel olarak zaman zaman azalan zaman zaman da oldukça yoğun olan bir gündemimiz oluyor.

Son günlerde Of'un gündeminin yoğunluğuna paralel olarak bizlerin de gündemi yoğunlaştı. Bu yoğunluğa paralel olarak sitemizdeki ziyaretçi akışımız da hızlandı. Çok sayıda ziyaretçimiz sadece ziyaretle kalmayıp, haberlerimize yorum yaparak görüş ve önerilerinin yanısıra düşüncelerini de bizlerle ve okurlarımızla paylaşıyor.

Ancak bazı haberlerimize aynı IP adreslerinden farklı kod isimlerle 1-2'şer dakikalık aralarla aynı mesajları içerecek şekilde çok sayıda yorum almış bulunmaktayız.

Of Havadis olarak her düşünceye ve her fikre saygımız var. Ancak bu tür maksatlı yorumlar olayları farklı boyutlara taşımaktadır.

O nedenle yapılan kontrollerde isim, soy isim ve mail bilgileri gerçeğe aykırı olarak aynı IP adreslerinden peş peşe gönderilen ELEŞTİREL veya DESTEKSEL yorumlar yayınlanmamaktadır.

Okurlarımzın ve yorum yazan ziyaretçilerimizin bu durumu anlayışla karşılayacağını ümit ediyor, Of Havadis'e göstermiş olduğunuz ilgi nedeniyle de hepinize teşekkür ediyorum.

Yüksel YAŞAR
Of Havadis Genel Yayın Yönetmeni

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
CEVDET AYDIN OF
CEVDET AYDIN OF - 10 yıl Önce

Çok değerli kardeşimiz sayın YÜKSEL bey çok haklısın elbette,daha önceden söylediğim gibi bazıları ad ve soyatlarını gizliyorlar ondan sonra kafamıza kara taşlar yağdırıyorlar. bu delikanlılık değildir bu insanlara bence musaade edilmemesi gerekiyor. gizlı gizlı insan ARKADAN vurulmaz. saygılar

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21