Of Halk Eğitim’den veda yemeği

Of Halk Eğitim Müdürlüğü, başka okullara müdür olarak atanan personeli için veda yemeği düzenledi.

Of Halk Eğitim’den veda yemeği

Halk Eğitim Müdürlüğü, Köprübaşı Halk Eğitim Müdürlüğü’ne atanan Müdür İbrahim Okutan ile Köprübaşı Merkez İlköğretim Okulu Müdürlüğüne atanan Müdür Yardımcısı Fikret Karakuş ve Sürmene Oylum Beldesi İlköğretim Okulu Müdürlüğüne atanan diğer müdür yardımcısı İbrahim Ayaloğlu için veda yemeği düzenledi.

Of Belediyesi Sahil Tesisleri Ali Usta Yemek Salonunda düzenlenen veda yemeğine Halk Eğitim Müdürü Ahmet Dunay, Müdür Yardımcısı D.Ali Abdikoğlu, Eski Müdür İbrahim Okutan, Eski Müdür Yardımcıları Fikret Karakuş ve İbrahim Ayaloğlu, Of Ram Müdürü Abdullah Altunkaynak, Of’ta eğitim veren okul müdürleri ve Halk Eğitim Merkezi bünyesinde görev yapan öğretmen ve personel katıldı.

Yemekte konuşan Müdür Dunay, “kurumumuza önemli hizmetler veren değerli müdürümüz İbrahim beye ve müdür yardımcılarımız Fikret bey ile İbrahim beye kurumumuz adına teşekkür ediyoruz. Hizmet yarışında arkadaşlarımız başka kurumlarda hizmetlerine devam ederken bizler de Of halkına hizmet vereceğiz. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Veda eden personel adına konuşan Müdür İbrahim Okutan, Of’a önemli hizmetler kazandırdıklarını belirterek “bizler için zahmet edip bu veda yemeğini düzenleyen Müdür beye ve değerli çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 10 yıl Önce

YER DEĞİŞİKLİĞİ NEDENİYLE GÖrEV YERLERİ DEĞİŞTİRİLEN TÜM KAMU KURUM PERSONELLERİNE YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR DİLER SEVGİLER SUNARIM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21