banner80

Of GÜLDER Isparta, Konya, Nevşehir gezisi düzenledi

Of Gül Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafıından düzenlenen gezi ile dernek üyesi bayanlar Isparta, Konya ve Nevşehir'i gezdiler.

Of GÜLDER Isparta, Konya, Nevşehir gezisi düzenledi
banner71
Of Gül Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (GÜLDER)’in, düzenlediği Isparta, Konya, Nevşehir gezisiyle Oflu bayanlar Anadolu'nun tarihi ve kültürel dokusunu tanıma imkanı buldu.

Dört gün süren programa katılanlar, gezi süresince Isparta- Barla, Çam Dağı, Cennet Bahçesi, Eğridir Gölü, Konya- Mevlana türbe ve müzesi, şehir turu, Nevşehir- Ürgüp, Göreme, Avanos'un tarihi, kültürel ve tabii güzelliklerini gezdi.

Of GÜLDER Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Kılıç, "Bu tür sosyal, kültürel içerikli gezilerle hem ülkemizin gezilip görülebilecek yerlerini yerinde görüyoruz hem de yeni arkadaşlık ve dostlukların kurulmasına vesile oluyoruz. Dört günde 45 bayanla birlikte Anadolu'yu nerdeyse karış-karış gezdik, inşallah gördüğümüz güzellikleri Of'umuza taşıma fırsatı bulduk. Herkesin memnuniyetini ifade etmesi bizim için ayrıca mutluluk kaynağı oldu" dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21