Of Devlet Hastanesi Kurban Bayramına hazır

Kurban Bayramı tatilinin 9 güne çıkması ve bölgemizde yaşanan aşırı nüfus yoğunluğu nedeni ile Of Devlet Hastanesi, Acil Servis başta olmak üzere bir dizi önlem aldı.

Of Devlet Hastanesi Kurban Bayramına hazır
banner71

Kurban Bayramı tatilinin 9 gün olması ve bölgemizde yaşanan aşırı nüfus yoğunluğu nedeni ile Of Devlet Hastanesi tarafından Acil Servise başvuruların artması öngörülerek bir dizi önlem aldı.

 

Bayram tatili sürecinde Acil Serviste iki hekim görevlendirilirken Kurban Bayramının birinci günü Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı nöbetçi hekim olarak görevlendirildi. Ayrıca Dahiliye Polikliniği de Arefe günü ve Bayramın 3.günü olan Perşembe günü hizmet verecek.

 

Konu ile ilgili açıklama yapan Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal; “Bayram süresince vatandaşlarımızın artacak acil servis başvurularına yönelik olarak acil serviste iki hekimimiz iki ayrı poliklinikte hizmet verecektir. Ayrıca bayramın birinci günü olan 21 Ağustos Salı günü oluşabilecek kesi ve travmalar için ortopedi ve travmatoloji uzmanımız nöbetçi uzman hekim olarak görev yapacaktır. Arife günü olan 20 Ağustos Pazartesi ve bayramın üçüncü günü olan 23 Ağustos Perşembe günü dahiliye polikliniğimiz açık olacaktır. Bayramın ikinci günü olan 22 Ağustos Çarşamba günü ise çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniğimiz açık olacaktır” dedi.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21