Of Devlet Hastanesi kadrosunu güçlendiriyor

Yeni hastane binasına geçmeye hazırlanan Of Devlet Hastanesi, göreve başlayan 5 yeni doktorla kadrosunu da güçlendirdi.

Of Devlet Hastanesi kadrosunu güçlendiriyor

Yeni Hastanesine kavuşmak için gün sayan Of Devlet Hastanesi, bir yandan hekim kadrosunu güçlendirmeye de devam ediyor.

Of Devlet Hastanesi’ne Mayıs ve Haziran aylarında atanan dört uzman hekim ile bir pratisyen hekim görevlerine başladılar.

Atamaları yapılan Nörolji Uzmanı Uzm. Dr. Meryem Ertuğrul, Psikiyatri Uzmanı Uzm. Dr. Burak Akdöner, Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Emine Sevil Mürtezaoğlu, Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Nurcemal Şentürk ve Pratisyen Hekim Dr. Muhammet Emin Baytar, hastanedeki görevlerine başladılar.

Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal, göreve başlayan doktorları polikliniklerinde ziyaret etti. Hekimlere hayırlı olsun temennilerini ileten Başhekim Uysal, yeni görevlerinde başarılar diledi.

Yeni Hastaneye taşınma planlarını yaptıklarını belirten Başhekim Uysal, “Tamamlanmak üzere olan yeni hastanemize taşınmak için gün sayıyoruz. Bir yandan taşınma planlarımızı yapıyoruz. Bir yandan da önümüzdeki aylarda aynı zamanda hekim ve personel ihtiyaçlarımızı da tamamlama gayreti ve çalışması içindeyiz” dedi.

Marka Of’a Marka Bir Hastane kazandırmak için yoğun bir çaba harcadıklarını ifade eden Başhekim Uysal, “İnşallah yeni binamızda, son teknoloji ile donatılmış modern bir hastanemiz ve yetişmiş profesyonel insan gücümüz ile Marka Şehir Of’umuza yakışır -Marka Hastane- olacağız” dedi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21