Of Devlet Hastanesi bayrama hazır

Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olması nedeniyle Of Devlet Hastanesi tarafından sağlık hizmetinden bayramda da hızlı ve etkin bir şekilde yürütülebilmesi için önemli tedbirler alındı.

Of Devlet Hastanesi bayrama hazır
banner71

4 Haziran Salı günü idrak edilecek olan Ramazan Bayramı tatilinin 9 gün olması nedeniyle Of Devlet Hastanesi yönetimi bir dizi önlem aldı.

 

Vatandaşları bayram tatili sürecinde sağlık hizmetinden hızlı ve etkin bir şekilde faydalanması için Acil Polikliniği başta olmak üzere Çocuk ve Dahiliye Polikliniklerinde de önlem alındı.

 

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Başhekim Op. Dr. Şaban Uysal; “Ramazan Bayram tatil süresinin 9 gün olması ve İl dışından İlçemize ve bölgemize gelecek vatandaşlarımız belirgin bir şekilde artacağını düşünerek bir takım düzenlemeler yapıldı. Acil Servisimiz 2 Hekim ve  iki Polikliniğimiz bayram tatili boyunca açık olacak” dedi.

 

Başhekim Uysal; “3 Haziran Pazartesi (Arefe günü) Çocuk Polikliniğimiz, 6 Haziran Perşembe (Bayramın 3. günü) Dahiliye Polikliniğimiz açık olacaktır. Ayrıca  Acil Servisimizdeki hemşire ve sağlık personel sayımızı da artırmış olduk” ifadelerini kullandı.

 

Evde Sağlık Hizmetlerinin de acil durumlara karşı görevlendirildiğini ifade eden Başhekim Uysal; “Tüm vatandaşlarımızın Sağlık ve huzur içinde, bayram tadında, bir Ramazan Bayramı tatili geçirmesini diliyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21