banner80

Of CHP’den Vekil Saral’a kınama

CHP Of İlçe Başkanı Erdal Özçelik, Mecliste yaşanan yumruklaşma nedeniyle Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral’a tepki gösterdi.

Of CHP’den Vekil Saral’a kınama
banner71

TBMM Genel Kurulu’nda yaşanan yumruklaşma olayının ardından CHP Of İlçe Başkanı Erdal Özçelik, yaptığı yazılı açıklama ile olaya tepki gösterdi.

 

İşte Özçelik’in açıklaması;

Son aylarda ülkemizde yaşanan siyasi gelişmeleri büyük bir endişe ile izlemekteyiz. Bunun yanı sıra ilçemiz kökenli iki siyasetçinin yolsuzluk ve kaba kuvvet kullanmak gibi eylemlerle ülke gündemine oturmasından derin bir üzüntü duyduğumuzu belirtmek istiyorum. 

Yolsuzluk iddiaları, bu iddialara karşı hukukun yok sayılması beraberinde şiddet uygulanmasına kadar varan bir yönetememe durumunu ortaya çıkarmıştır. AKP politikaları ülkemizi bir kaosa doğru sürüklemektedir. Bir tarafta tüm hücrelerine kadar yolsuzluğa batmış siyasi iktidar, diğer tarafta suçüstü yakalanmış olmanın vermiş olduğu hırçınlık. Bizler suçüstü yakalanmalarından en azından utanacaklarını beklerken, müthiş bir pişkinlikle saldırganlaşmışlardır. İlçemizde iki dönem Belediye Başkanlığı yapmış Sn. Oktay Saral'ın Genel Başkan Yardımcımız Sn. Bülent Tezcan'ı darp etmesi bu kapsamda değerlendirilmeli ve tüm siyasi partilerce kınanmalıdır. Mecliste gösterilen bu tavır, siyaseten söyleyecek sözü olmayanların başvuracağı tavırdır. Sayın vekilin Mecliste söyleyecek sözü kalmadığı açıkça ortadadır. Bununla birlikte İlçemizin oluşturmaya çalıştığı algıya da büyük darbe vurmuştur. 

 

Saygıdeğer halkımız;

Ne ilçemiz ne de ülkemiz bu düzeyde siyasetçileri hak etmemektedir. 30 Mart akşamı, bu mahalle kabadayısı tarzı üçüncü sınıf siyasetçilere en güzel yanıtı sandıkta vereceğinize inancımız tamdır. 

 

Daha yaşanabilir bir ülke ve dünya özlemiyle hepinize saygılar sunarım. 

 

Erdal ÖZÇELIK 

CHP Of İlçe Başkanı 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OFLU.
OFLU. - 7 yıl Önce

KINMA YETMEZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

gececi
gececi - 7 yıl Önce

başbakan yıllardır demoktaritleşme dedi başka şey demedi önce kendi demokratik olsun siz sayın akpli arkadaşlarda bunu farkına varın artık bu ülkede halkın dediği olmuyor başbakan ne derse o oluyor ayrıca yalandan kendinizi muratçı yapmayın yine hepiniz akpye oy vereceksiniz...

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21