banner80

Of CHP’de Fahri Kaptanoğlu güven tazeledi

Cumhuriyet Halk Partisi Of İlçe Başkanlığının 36. Olağan Kongresine tek aday olarak katılan mevcut başkan Fahri Kaptanoğlu, yeniden başkanlığa seçildi.

Of CHP’de Fahri Kaptanoğlu güven tazeledi
banner71

Cumhuriyet Halk Partisi Of İlçe Başkanlığının 36. Olağan Kongresinde mevcut başkan Fahri Kaptanoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

 

Of Belediyesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen kongreye CHP İstanbul Milletvekili Yakup Akkaya, Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, CHP İl Başkanı Turgay Güngör ve İl ve İlçe Yöneticilerinin yanı sıra CHP İlçe Başkanları ve partililer katıldı.

 

Of ne yapacağını çok iyi bilir

Kongrede konuşan CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen; “Yerel seçimler bizim mücadelemizin en önemli aşamasıdır. Hiçbir mazerete inanmıyorum. Of şöyle ilçedir Yomra böyledir bahanelerini kabul etmiyorum. Mustafa Kemal Atatürk 19 Mayıs’ta Samsun’a çıktığında o koşullarla bu koşulları yan yana getirdiğimizde bu bahanelerin hiç geçerliliği yok. Şu anda iktidar olan siyasi partinin 20 yıl önce esamesi yoktu ama bugün iktidarlar. Of ne yapacağını çok iyi bilen, dinamizmini de hissettiren bir ilçedir. Türkiye’nin her köşesinde Oflu bilinir. Oflular iddialı ve zeki insanlardır. Onun için şimdiden başaramayacağız algısını asla kabul etmiyorum. Sokaklarda CHP rozetiyle dolaşıyorum insanlar bakıyor gülümsüyorlar. Herkes bizi umut görmeye başladı çünkü çalışıyoruz. 18 belediyenin tamamında iddialıyız. Of’un en çalışkan, ahlaklı, namuslu, başarılısını belediye başkan adayı yapacağız. Kapsayıcı, kucaklayıcı bir akılla hareket etmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

 

AKP’nin en büyük icraatı milleti yoksullaştırmak oldu

AK Parti’nin en büyük icraatının milleti yoksullaştırarak olduğunu söyleyen Pekşen; “Önce yoksullaştırdılar sonra da yardım etmeye başladılar. Çaldılar ve paylaştılar. Bu iktidarın en büyük mecali kamuoyundaki algısıdır. Yoksa söyleyeceği hiçbir şey yok. Biz dürüst, erdemli, ahlaklı, dindar insanlarız. Biz çalmayız, çalışkanız diyebiliyorlar mı? Sahayı kendi hakimiyetinize aldığınız anda alamayacağınız galibiyet yoktur. Sahayı hakimiyetinize almanın tek yolu konuşmaktır. Lütfen susmayın, konuşmaya aşladığınız anda kamuoyundaki algılar da değişecek. 80 milyon çalışıyoruz gece gündüz. 70 yandaş çalıyor gece gündüz. Su faturası, elektrik faturası ödediniz yarısı yandaşların cebinde. Çalmadıkları bir tek yer, hortumlamadıkları bir tek fatura var mı. Bu kaosu ortadan kaldırmak için hiç susmadan sahayı bırakmayıp konuşmak lazım” şeklinde konuştu.

 

Ak Parti en çok Trabzon’a kaybettirdi

Pekşen konuşmasında ; “Trabzon cephenin en önündedir. Bunu her zaman söylüyorum. Trabzon 81 ilin en önündedir. Çünkü AKP bir Trabzon iktidarı gibi gözüküyor. AKP en çok Trabzon’a kaybettirdi. Yaylalardan başlayıp derelerin hali ortada. Derelerdeki yağmanın bedelini fındık üreticisi ödedi. Bahçelerdeki tarımla ödediniz. Fasulye mısır hepsi kepaze oldu. Karadeniz’de bunu da iyi yaptılar diyecekleri bir şey yok” ifadelerine yer verdi.

 

Of’ta CHP’yi temsil etmek hiç kolay değil

Yeniden başkanlığa seçilen Fahri Kaptanoğlu yaptığı teşekkür konuşmasında; “Siyaset dışarıdan göründüğü gibi kolay değildir. Özellikle bizim ilçemiz gibi tutucu bir ilçede sol görüşlü bir partiyi temsil etmek hiç kolay değil. Biz Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden yürümeye ant içtik. CHP’yi iktidar, Kemal Kılıçdaroğlu’nu Başbakan yapana kadar mücadelemiz devam edecek” diye konuştu.CHP Yönetim Kurulunda şu isimler yer aldı

Başkan; Fahri Kaptanoğlu

Yönetim Kurulu Asil Üyeler;

Semahat Sarıalioğlu, Yener Kılıç, Bülent Saral, Ömer Öztel, Habip Meriç, Emin Akyüzlü, Erdoğan Tursun, Kamil Türkyılmaz, Niyazi Yar, Aslan İbrahimağaoğlu, Yüksel Abdik, Fazlı Yavuz.

Yönetim Kurulu Yedek

Hasan Ayaz, Halime Abdik, Mahmut Özcan, Hayrettin Aydın, Yaşar Uzun, İsmail Karagöz, Musa Türkyılmaz, Dursun Karnapoğlu, Durali Ocak, Kamuran Şahin, Hasan Yılmaz, Kemal Keleş.

İl Delegeleri

Fahri Kaptanoğlu, Reşit Saral, Yener Kılıç, Bülent Saral, Cevdet Akyüz, Sevim Keskin, Yaşar Uzun, Semahat Sarıalioğlu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21