Of Anadolu Öğretmen Lisesi’nde şiir dinletisi

Taşhanpazarı Anadolu Öğretmen Lisesi tarafından düzenlenen şiir dinletisi programı, davetlilere duygusal anlar yaşattı.

Of Anadolu Öğretmen Lisesi’nde şiir dinletisi
banner71

Of Taşhanpazarı Anadolu Öğretmen Lisesi tarafın yılsonu etkinlikleri kapsamında düzenlenen şiir dinletisi, davetli ve öğrencilere duygusal anlar yaşattı.

 

Programa Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Öztürk, Of Teknoloji Fakültesi Bölüm Başkanı Doc. Dr. İrfan Acar, Of Eğitim Birsen İlçe Başkanı Cevdet Hacıbektaşoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Okul Müdürleri, öğretmenler çok sayıda veli ve öğrenci katıldı.

 

Okulun Edebiyat Öğretmeni Yeter Barış ve öğrenciler tarafından hazırlanana etkinlikte öğrencilerin seslendirdiği birbirinden güzel şiirler, davetlilere keyifli dakikalar yaşattı.

 

Programda konuşan Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu duygu dolu anlar yaşadığını belirterek anneler ile ilgili şiirden çok etkilendiğini ve annelerimizin değerinin bilmemiz gerektiğini söyledi. Program içindeki müzik ve skeçlerle ayrıca eğlencenin ve hüznün çok güzel bir şekilde birleştirildiğini belirten Sarıalioğlu, eğitime her noktada destek verdiklerini ve bu tür sosyal etkinliklerin devam ettirilmesini istedi.

 

Okul Müdürü Yusuf Tanrıöven ise yaptığı konuşmada programa uzaktan ve yakından teşrif eden tüm misafirlere teşekkür etti. Tanrıöven, bu tür faaliyetlerin önümüzdeki yıllarda ilçe merkezinde hatta il merkezinde yapacaklarını belirtti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
erkan cevahir
erkan cevahir - 7 yıl Önce

tamam romantik olsun, şiir filan iyi de arkadaşlar gündüz olmaz bu tip programlar...yahu gündüz ve mumlar... bir şey diyemiyorum... iyi niyete emee saygılıyım, eminim çok çalıştınız ama bu gündüz ve mumlar... çok kötü çok

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21