Of Anadolu Lisesi’nde son güne kadar eğitim

Of Anadolu Lisesi’nde düzenlenen mangal partisinde üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler stres attılar.

Of Anadolu Lisesi’nde son güne kadar eğitim
banner71

2017-2018 eğitim – öğretim yılı 8 Haziran’da karnelerin verilmesiyle sona ermesine rağmen Of Anadolu Lisesi’nde eğitim 29 Haziran’a kadar devam etti.

 

30 Haziran ve 1 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan üniversite sınavına hazırlanan öğrenciler, okulda düzenlenen kurslar ve deneme sınavları ile sınavlara hazırlandılar.

 

Kursta öğrencilere her gün deneme sınavları yapılarak sınavların ardından da soruların çözümü yapılıyor ve bu vesile ile konuların hızlı bir şekilde genel tekrarları yapılarak öğrenciler son ana kadar sınavlara en iyi şekilde hazırlandılar.

 

Kursun son gününde Okul Müdürü Vehap Kurt, öğrencilere mangal sürprizi yaparak öğrencileri hem ödüllendirdi hem de sınav öncesi moral verdi.

 

Okul bahçesinde düzenlenen mangal etkinliğine Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da katılarak öğrencilere başarılar diledi.

 

Kabahasanoğlu yaptığı konuşmasında; “Sizler bu sıcaklarda hala çalışıp gayret gösteriyorsunuz. Sizleri tebrik ediyorum. Ben inanıyorum ki Rabbim sizlerin bu gayretini karşılıksız bırakmayacaktır. İnşallah sınavda çalışmalarınızın karşılığını alırsınız. Sizlerin huzurunuzda Vehap Kurt müdürümüze ve tamamen gönüllü olarak Trabzon’da her gün gidip gelen öğrencilerimizle özel ilgilenen Birsen Yılmaz hocamıza çok teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Sizlere de sınavda stres yapmamanızı, sakin olup sorulara odaklanmanızı tavsiye ediyorum. Çalıştınız, bundan sonra tevekkül edip elinizden geleni yapın. Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin. Hafta sonu gireceğiniz üniversite sınavında hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Müdür Vehap Kurt ise yaptığı konuşmada; “Öncelikli olarak eğitimde her zaman yanımızda olup bizlere maddi ve manevi desteğini hiçbir zaman esirgemeyen değerli İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ediyorum. Bu sıcaklarda her gün Trabzon’dan hiçbir ücret talep etmeden gidip gelen Matematik öğretmenim Birsen hocama teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi de devamlarından ve gayretlerinden dolayı kutluyorum. Rabbim sınavda yardımcıları olsun. Rabbim; Vatana, millete hayırlı olacakları yolda yardımcıları olsun. Sınavda başarılar diliyor, sınav sonrası içinse iyi tatiller diliyorum” dedi.

 

Mangal etkinliğinin ardından okulun önünde çekilen toplu fotoğrafla program sona erdi.


Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21