banner80

Of Anadolu Lisesinde Öğretmenler Günü kutlaması

24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Of Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği düzenlediği akşam yemeğinde okul öğretmenlerini buluşturdu.

Of Anadolu Lisesinde Öğretmenler Günü kutlaması
banner71

24 Kasım Öğretmenler Günü Of Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

 

Okul Müdürü Vehap Kurt tüm sınıfları gezerek öğretmenlere karanfil ve sürpriz hediye takdim ederken Öğle paydosunda ise öğretmenler odasında tüm öğretmenlerin katılımıyla yaş pasta kesildi ve öğretmenler çay içerek sohbet ettiler.

 

Günün final programında ise Okul Aile Birliği tarafından düzenlenen akşam yemeği vardı. Of Sahil Oğuzhan Restoran’da düzenlenen akşam yemeğinde okul öğretmenleri ve aile birliği üyeleri bir araya geldi.

 

Yemeğin ardından kısa bir teşekkür konuşması yapan Okul Müdürü Vehap Kurt; “Dünyanın en zor ve en zevkli mesleğidir öğretmenlik. Bu gün nedeniyle siz değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününüzü kutluyorum. Okul Aile Birliğimizi de bu nazik davetinden dolayı tebrik ediyorum. Öğretmenliğin kalbe dokunmak olduğunu bilmeden yapacaklarımızın çok da kalıcı olduğunu düşünmüyorum. Bu gerçekten hareketle ülkemizin geleceği olan çocuklarımızı milli ve manevi değerlerine bağlı çağdaş dünyanın gereklerini bilecek şekilde yetiştirmeliyiz. İnşallah hep birlikte bu yolda bir eğitim ailesi olarak çalışıp başarılı olacağız”diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Okul Aile Birliği Başkanı Bahar Sarıalioğlu da kısa bir selamlama konuşması yaptı. Konuşmasında Sarıalioğlu; “Vicdanı hür, irfanı hür, Atatürkçülük düşünce doğrultusunda çağdaş eğitim veren siz değerli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününüz kutlu olsun” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21