banner80

Of Anadolu Lisesinde iftarlı mezuniyet töreni

Of Anadolu Lisesi 12.sınıf öğrencileri için düzenlenen mezuniyet töreni iftar yemeği ile tamamlandı.

Of Anadolu Lisesinde iftarlı mezuniyet töreni
banner71

Of Anadolu Lisesi bu yıl okuldan mezun olan 12.sınıf öğrencileri için mezuniyet töreni düzenledi. Ailelerin de katılımıyla okulun bahçesinde düzenlenen törenin ardından öğretmenler, öğrenciler ve aileleri birlikte iftar yaptı.

 

Sunuculuğunu Tarih Öğretmeni İlhan Bişkin’in yaptığı törene Okul Müdürü Vehap Kurt, Okul Aile Birliği Başkanı ve üyeleri, öğretmenler, öğrenci velileri ve mezun öğrenciler katıldı.

 

Törende konuşan Müdür Kurt; “Her başlangıcın bir sonu vardır. Lise hayatınızın sonuna geldiniz. Unutmayın ki her son da aynı zamanda bir başlangıçtır. İnşallah her biriniz birer üniversiteye yerleşeceksiniz. Benim size her zaman yaptığım duayı burada da tekrar yapıyorum. Vatanına, milletine hayırlı işler yapacaksanız Allah size güzel üniversite okumak nasip etsin. Eğer vatanına, milletine hayırlı işler yapmayacaksanız Rabbim bunu size nasip etmesin. Ben bunu kendi çocuklarım için de söylüyorum. Sevgili gençler, Of Anadolu Lisesini asla unutmayın. Her yıl bir araya gelin. Yarından tezi yok Of Anadolu Lisesi Mezunları Derneği kurmanızı tavsiye ediyorum. Bizim kapılarımız her zaman sizlere açıktır. Allah yar ve yardımcınız olsun” dedi.

 

Programda mezun olan öğrencilere sırasıyla mezuniyet belgeleri sınıf öğretmenleri tarafından takdim edildi. Mezuniyet yemini yapan öğrenciler mezuniyetin sembolü olan kep atma heyecanını yaşadılar.

 

Tören, düzenlenen iftar yemeği ile son buldu. Okul bahçesine kurulan iftar sofrasında okul yöneticileri,  aile birliği üyeleri, öğretmenler, veliler ve öğrenci hep birlikte iftar açtılar.

 

Program hatıra fotoğraflarının çekilmesi ve Havai Fişek gösterileri ile sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21