Of Anadolu Lisesi öğretmenlerinden birlik yemeği

Of Anadolu Lisesi’nin Aile Birliği üyeleri, öğretmenleri ve iarecileri geleneksel aile birliği yemeğinde buluştu.

Of Anadolu Lisesi öğretmenlerinden birlik yemeği

Of Anadolu Lisesi’nin her yıl yapılan ve gelenek haline getirilen birlik yemeği bu yıl da Okulun İdarecileri, öğretmenleri ve Aile Birliği üyelerinin katılımıyla yapıldı.

 

İyidere Kardelen yemek salonunda düzenlenen yemeğe Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Okul Müdürü Mustafa Kasap, Aile Birliği Başkan Yardımcısı Okan Demirkan, Öğretmenler ve Aile Birliği üyeleri,

 

Aile Birliği eski ve yeni yöneticilerine teşekkür eden Okul Müdürü Mustafa Kasap; “Değerli İlçe Milli Müdürümüz İdris Kabahasanoğlu’nun davetimize icabet etmesi öğretmenlerimiz adına bizi son derece mutlu etti. Hizmetlerinden dolayı Aile Birliğimizin eski yönetimine teşekkür ediyorum. Yeni oluşan yönetime başarılar diliyorum. Her yıl gelenek haline getirdiğimiz bu birlik yemeğimize katıldığınız için siz değerli öğretmen arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik için de inşallah daha güzel başarılara imza atacağımıza inanıyor, sağlıklı, mutlu günler geçirmenizi diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bütün okulların, öğretmenlerin ve öğrencilerin kendileri için değerli olduğunu belirten İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu konuşmasında; “Of Anadolu Lisesi ve siz saygıdeğer öğretmenlerimiz de bu anlamda değer verdiğimiz kurum ve kişilersiniz. Of’umuzun eğitim kalitesinin artmasına önemli katkısı olan siz değerli öğretmenlerimiz bizim gözbebeğimizsiniz. Bizim isteğimiz ve beklentimiz o dur ki uzun yıllar Of’a hizmet etmenizdir. Birlik ve beraberlik içinde çok daha başarılı günler göreceğimize inanıyorum. Okul müdürümüze teşekkür ediyorum size bizimle bir araya getirdi. Bu duygularla hepinize sağlıklı ve başarılı günler diliyorum” temennilerinde bulundu.

 

Yemeğin ardından Okul Aile Birliği eski üyelerine okullarına yaptığı hizmetlerinden dolayı okul idaresi tarafından plaket takdim edilerek teşekkür edildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
aziz
aziz - 6 yıl Önce

BİRLİK BERABERLİK ÇOK ÖNEMLİ....OF DA FAZLASIYLA VAR...BAŞARIYA YANSIMASI ÜMİDİYLE....

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21