Müdür Kabahasanoğlu’ndan teşekkür mesajı

Müdür Kabahasanoğlu yayınladığı mesajında eğitimin devam etmesinde büyük gayret ve fedakârlık gösteren idareci, öğretmen, öğrenci, yardımcı personel ve tüm paydaşlara teşekkür etti.

Müdür Kabahasanoğlu’ndan teşekkür mesajı

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu yayınladığı teşekkür mesajında 2021-2022 sezonunun ilk yarısının sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirterek gayret ve fedakârlık gösteren tüm paydaşlara teşekkür etti.

Kabahasanoğlu’nun mesajı şöyle;

2021-2022 eğitim öğretim yılının birinci yarıyılını tamamlamış bulunmaktayız. İlçemizde 7055 öğrenciye 600’ü kadrolu 35’i ücretli öğretmenlerden oluşan Of Eğitim Ailesi ile Of’umaza hizmet vermekteyiz. Şükürler olsun ki bu yıl okullarımız kapanmadan pandemi kuralları içerisinde eğitime kesintisiz yüz yüze olarak devam ettik. Bu zorlu süreçte eğitimin devam etmesinde büyük gayret ve fedakârlık gösteren idareci, öğretmen, öğrenci, yardımcı personel ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Sevgili Öğrencilerimiz, İki yıllık okul özleminizin ardından alınan tedbirler sayesinde tekrar okullarınıza, öğretmen ve arkadaşlarınıza kavuştunuz. Okullar kapanmadan eğitiminize devam ettiniz. Tatilde de kurallara uyarak hasta olmadan aynı şevk ve heyecanla okullara dönmenizi bekliyoruz. İki haftalık bu ara tatilde çokça kitap okuyun, iyi dinlenin ve okullarınıza ruhen ve bedenen hazır gelin.

Değerli Öğretmenlerimiz, Sizler de zorlu pandemi sürecinden sonra okulların açık olmasında, eğitimin yüz yüze devam etmesinde büyük gayretler gösterdiniz. Eğitimin gerçek ortamı sınıflarda zorlu geçiş sürecini idare ettiniz. Emeğiniz ve çalışma azimleriniz nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum. Yarıyıl tatilini iyi geçirmenizi, dinlenerek ve sağlıklı bir şekilde ikinci döneme başlamanızı diliyorum.

Saygıdeğer Velilerimiz, sizleri her zaman eğitim ailemizin önemli bir aktörü olarak gördük. Sizlerin ilgisi, alakası, olumlu yaklaşımı okullarımızın işlerini, öğrencilerimizin başarılarını her zaman olumlu etkiledi. Pandemi sonrası okullarımızın yüz yüze eğitime devam etmesinde sizlerin de katkısını göz ardı edemeyiz. Hassasiyetiniz nedeniyle hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tatilde aynı hassasiyetle davranacağınıza inanıyor, sağlıklı günler diliyorum.

Eğitim- öğretim faaliyetlerimizde her zaman yanımızda olan, maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Hayrettin Çiçek’e, Belediye Başkanımız Sayın Salim Salih Sarıalioğlu’na şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize sağlık ve afiyet içerisinde iyi tatiller diliyorum.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2022, 17:41

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21