Müdür Kabahasanoğlu’ndan 9.sınıflara özel ilgi

Okulları ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, 9.sınıf öğrencilerine özel ilgi göstererek bu yıl uygulanmaya başlayan müfredat hakkında kendilerini bilgilendiriyor.

Müdür Kabahasanoğlu’ndan 9.sınıflara özel ilgi
banner71

2017-2018 Eğitim ve Öğretim yılının başlamasıyla birlikte Of İlçe genelindeki okulları ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, öğretmen ve öğrencilerle sohbet ederek sorunlarını dinliyor.

 

Ziyaretleri sırasında 9.sınıf öğrencilerine özel yer ayıran Müdür Kabahasanoğlu, bu yıl uygulamaya konan yeni müfredat hakkında kendilerini bilgilendiriyor.

 

Öğrencilerin hiç birinin zayi olmasına gönüllerinin razı olmadığını belirten Müdür Kabahasanoğlu; “Sizler bizim için çok değerlisiniz, bizler de bu nedenle sizleri ziyarete geldik. Sizler bizim en önemli zenginliğimizsiniz.  O nedenle ülkemizin hiçbirinizin zayi olmasına ne rızası ne de tahammülü vardır. Sizlerden beklentimiz 4 yıl boyunca oturacağınız bu sıraların hakkını çok çalışarak verip gönlünüzden geçen üniversiteye ve mesleğe kavuşmanızdır.  Dünyanın bu kadar acı ve gözyaşı ile kaplandığı bir dönemde sizler; kendiniz, aileniz, ülkeniz ve insanlık için çalışıp başarılı olmak zorundasınız. Bu süreçte bizler, idarecileriniz, öğretmenleriniz ve aileleriniz hep yanınızda olup elimizden gelen desteği sağlayacağız.  Sizleri seviyor ve sizlerin başarılı olmanızı istiyoruz. Yeni eğitim öğretim yılınızın hayırlı olmasını kazasız, belasız bir eğitim- öğretim yılı geçirmenizi temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21