banner80

Müdür Kabahasanoğlu Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi’nde

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesini ziyaret ederek 9. Sınıf öğrencileriyle sohbet etti.

Müdür Kabahasanoğlu Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi’nde
banner71

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu okulların son haftasında da okul ziyaretlerine devam ediyor.

 

Kabahasanoğlu Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesini ziyaret ederek 9. Sınıf öğrencileriyle sohbet etti. Müdür Kabahasanoğlu okulun konferans salonundaki sohbette öğrencilere bazı tavsiyelerde bulundu.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kabahasanoğlu, “Sevgili gençler, bizler sizleri çok önemsiyor sizlere çok değer veriyoruz. Bu anlamda sizlerin daha iyi eğitim-öğretim görmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. Onun için elimizden gelen tüm imkânları sizlerin istifadenize sunmaya çalışıyoruz. Okul idaresi, öğretmenleriniz, aileniz kısaca herkes sizin yanınızdadır. Sizler Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesinde okuyorsunuz. Bu şuurda hareket etmeli, bu etikete zarar getirmemelisiniz. Bu uğurda iki şeye çok dikkat etmelisiniz. Birinci olarak mutlaka hedefiniz olmalı, ikinci olarak ise bu hedef doğrultusunda korkmadan, geri adım atmadan yürümelisiniz. Ülkemiz ve insanlık sizlerden çok büyük beklentiler içindedir. Hem kendiniz hem de insanlık için çalışmalısınız. İyi niyetle çalıştığınızda ise göreceksiniz Allah size yardım edecektir. Sizlerin başarılı olacağına inanıyor, şimdiden iyi tatiller diliyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Konuşmanın ardından Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu öğrencilerin sorularını yanıtladı. Okul Müdürü Vehap Kurt, okul ziyaretleri ve paylaşımları nedeniyle Müdür Karahasanoğlu’na teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21