Minik Kaymakamın ilk talebi çocuk parkı oldu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Kaymakam Eyüp Fırat, koltuğunu Muhammet Emin Büyükbaş’a devretti.

Minik Kaymakamın ilk talebi çocuk parkı oldu
banner71

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla gelenek haline gelen makam devirleri bu yıl da gerçekleştirildi.

 

Eskipazar İlkokulu Müdürü Sadık Yardımcı, birinci sınıf öğrencisi Muhammet Emin Büyükbaş, İkinci sınıf öğrencisi Atilla Kalça, Üçüncü sınıf öğrencisi Nisanur Ayça ve dördüncü sınıf öğrencisi Nazlıhan Yıldırım ile birlikte Of Kaymakamı Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Kaymakam Fırat da gelenek çerçevesinde makamını bir süreliğine birinci sınıf öğrencisi Muhammet Emin Büyükbaş’a devretti.

 

Kaymakamlık koltuğuna oturan Büyükbaş, ziyaretçilerine çay ikram etti. Sekreteri çağırıp Of Belediye Başkanı ile görüşmek istediğini belirten Büyükbaş, başkanın makamında olmaması nedeniyle Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu ile görüştü. Eskipazar İlkokulu bahçesine çocuk oyun parkı yapılmasını talep edene ve Başkan Yardımcısı Alireisoğlu’ndan sözü alan Büyükbaş, daha sonra makamı Kaymakam Fırat’a devretti.

 

Kaymakam Fırat öğrencilere çok çalışıp başarılı olmaları konusunda tavsiyelerde bulunarak çeşitli hediyeler takdim etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21