Memursen Of Temsilcileri Başkan Terzioğlu ile buluştu

Memursen Konfederasyonun bağlı sendikaların Of İlçe Temsilcileri Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile buluştu.

Memursen Of Temsilcileri Başkan Terzioğlu ile buluştu

Memursen Konfederasyonun bağlı sendikaların Of İlçe Temsilcilerinin bir araya geldiği toplantıya Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri de konuk olarak katıldı.

 

Memursen İlçe Başkanı ve Bembirsen Temsilcisi Yüksel Yaşar, EğitimBirSen Temsilcisi Hasan Baştan, DiyanetSen Temsilcisi Yusuf Yaşar, ToçBirSen Temsilcisi Burak Sencer,  BüroMemurSen Temsilcisi Dursun Ali Soylu, DiyanetSen İl Başkan Yardımcısı Cihat Erdoğan, DiyanetSen Of Yönetim Kurulu Üyeleri Vahap Vahapoğlu ve Ömer Özoy’un katıldığı toplantıda Of’taki Sendika faaliyetleri değerlendirildi.

 

Yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi alış verişinin yapıldığı yemekli toplantının son bölümüne Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Erkan Öztürk, Zekeriya Şenocak ve Mustafa Kara da konuk olarak katıldı.

 

Memursen İlçe Başkanlığı görevine atanması nedeniyle sorumluluğunun bir kat daha arttığını ifade eden Başkan Yaşar; “Bizim düsturumuz görev istenmez, ama verilen görevden de kaçılmaz üzerine kurulmuştur. Bembirsen Temsilciliği görevimizi layıkıyla yerine getirmenin gayretinde iken İl Başkanımız Mehmet Kara’nın teklifleri ve temsilci arkadaşlarımızın da zoraki görevlendirmeleri ile İlçe Başkanlığı görevi de uhdemizde kaldı. Elimizden gelen gayretin en fazlasını vermeye çalışacağız. Of’ta görev yapan sendikamız üyesi memur arkadaşlarımızla iletişime geçerek fikir alış verişlerimizi gerçekleştireceğiz. Birlik ve beraberliğimizi geliştirmenin gayretinde olacağız” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Terzioğlu’na ve sendika temsilcilerine teşekkür eden DiyanetSen İl Başkan Yardımcısı Cihat Erdoğan; “Temsilci arkadaşlarımızın bir araya gelmesi güzel bir çalışma. İnşallah Of’taki bu güzelliği daha da geliştireceğiz. Tüm Memursen Üyelerimiz kucaklayarak onları sendikamızın kazanımları hakkında bilgilendireceğiz” diye konuştu. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21