Memursen ailesinden Kaymakam Fırat’a hayırlı olsun ziyareti

Memursen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar ve İlçe Temsilcileri Kaymakam Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Memursen ailesinden Kaymakam Fırat’a hayırlı olsun ziyareti
banner71

Memursen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, beraberinde Eğitim Bir Sen İlçe Temsilcisi Hasan Baştan, Eğitim Bir Sen İlçe Yöneticileri, Büro Memursen İlçe Temsilcisi Dursun Ali Soylu, Kültür Memursen İlçe Temsilcisi Ferhan Özdemir ve Enerji Birsen Of İlçe Yöneticisi Sezgin Demircioğlu Kaymakam Eyüp Fırat’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Memursen Ailesi olarak Kaymakam Fırat’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Yaşar; “Sayın Kaymakamımız göreve başlayalı kısa süre olmasına rağmen sıcak ve samimiyeti ile Of halkının beğenisi kazanmayı başardı. İnşallah görev süresi içerisinde bizler de Memur Sen Ailesi olarak eğitim alanındaki üyelerimizle olsun, diyanet camiasındaki üyelerimizle olsun, sağlık camiamızdaki üyelerimizle olsun ve diğer kamu birimlerindeki üyelerimizle olsun her zaman görevimizi en iyi şekilde yapmanın gayretinde olarak kendilerine yardımcı olmaya gayret edeceğiz. Amacımız Of halkımıza her zaman en güzel hizmeti sunmaktır. İnşallah bunu birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Kaymakam Fırat, Başkan Yaşar ve Memur Sen İlçe Temsilcilerine ve Yönetim kurulu Üyelerine teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21