banner80

Melike Özcan Yomra Fen’de de birinci

Of 28 Şubat İlköğretim Okulu’nu birincilikle bitirerek Yomra Fen Lisesi’nde okumaya hak kazanan Oflu Melike Özcan, Yomra Fen Lisesi’ni de birincilikle bitirdi.

Melike Özcan Yomra Fen’de de birinci
banner71
HABERİN GALERİSİ
Melike Özcan Yomra Fen

Melike Özcan Yomra Fen

Bölümlü Çaykur Çay Fabrikası’nda görevli Ziraat Mühendisi Fındıkobalı Halim Özcan’ın kızı Melike Özcan, Yomra Fen Lisesi’ni birincilikle bitirerek büyük bir başarıya imza attı.

 

İlköğretimi Of Merkez 28 Şubat’ta okuyan ve buradan da 2010 yılında birincilikle mezun olan Melike Özcan, yapılan sınavla Yomra Fen Lisesi’nde okumaya hak kazanmıştı. Özcan, başarılı geçen 4 yıllık eğitim sürecinin ardından Yomra Fen Lisesi’ni de dönem birincisi olarak bitirmeyi başardı.

 

Okulda düzenlenen mezuniyet töreninde okul yönetimine ve öğretmenlerine teşekkür konuşması yapan Özcan, törende plaketini babasıyla birlikte aldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OFLULAR
OFLULAR - 7 yıl Önce

Başta ailesi arkadaşları hemşerileri icin büyük gurur. teşekkürler

ŞEVKET BULUTOĞLU
ŞEVKET BULUTOĞLU - 7 yıl Önce

Melike kızımızı ve bu başarıda katkısı olan ailesini tebrik ediyor, kızımıza üniversite hayatında başarılar diliyorum. yolun açık olsun Allah yar ve yardımcın olsun.

yaşar osmanoğlu
yaşar osmanoğlu - 7 yıl Önce

sevgili öğrencim Melike , babası değerli arkadaşım Halim Bey ve annesi mesai arkadaşım Asuman öğretmeni tebrik ediyorum. Allah nazardan korusun. Üniversite hayatında da aynı başarıları bekliyoruz.....

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21