Mekap’tan Ulusoy MTAL öğrencilerine İş güvenliği ayakkabısı

Mekap Deri, HMB Ulusoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerine 140 çift iş güvenliği ayakkabısı hediye etti.

Mekap’tan Ulusoy MTAL öğrencilerine İş güvenliği ayakkabısı
banner71

Trabzon’da son yıllarda ürettiği iş güvenliği ayakkabılarıyla bölge ve ülke ekonomisine önemli katkılar sunan Mekap Deri ve Ayakkabı San. Tic. AŞ. firması HMB Ulusoy MTAL öğrencilerine 140 çift iş güvenliği ayakkabısı hediye etti.

 

Mekap Deri geçen yıl da Ulusoylu öğrencilere 130 çift iş güvenliği ayakkabısı hediye etmişti.

 

Ayakkabıların teslimi için okulda düzenlenen törene; Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, Şirket Yetkilisi Samet İskender, Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, İlçe Müftüsü Recep Onat, Okul Müdürü Hakan Berber ve okul öğretmenleri ile öğrenciler katıldı..

 

Törende kısa bir konuşma yapan Kaymakam Eyüp Fırat, “Marka şehrimiz Of'umuzun eğitimine yaptıkları katkılardan dolayı Mekap Deri ve Ayakkabı San. Tic. AŞ. Yetkilisi Samet İskender beye ve şirketine şehrimiz adına teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Allah yaptıkları hayrı kabul etsin. İnşallah daha nice hizmetler versin. Hayırlı bol kazançlar dilerim” ifadelerini kullandı.

 

Mekap Deri ve Ayakkabı San. Tic. AŞ Şirket Yetkilisi Samet İskender yaptığı konuşmada; “Firmamız 1972’den beri ülkemizin dört bir yanına hizmet veriyor. Güvenlik ayakkabıları yapıyoruz. Bu okulumuzda atölyelerde ders gören öğrencilerimizin iş güvenliği ayakkabılarıyla daha güvenli bir şekilde eğitim göreceklerine inanıyorum. Onların başarıları ülkemizin başarısı olacaktır” dedi.

 

Törende Kaymakam Fırat, eğitime yaptığı katkılardan dolayı Mekap Deri ve Ayakkabı San. Tic. AŞ Şirket Yetkilisi Samet İskender’e teşekkür plaketi takdim etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21