banner80

LC Waikiki’den ihtiyaçlı öğrencilere giysi yardımı

Of Kaymakamlığı, Of Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile düzenlenen çalışma sonucunda Of’ta ihtiyaç sahibi bin öğrenciye giyecek yardımı yapıldı.

LC Waikiki’den ihtiyaçlı öğrencilere giysi yardımı
banner71

Of Kaymakamlığı, Of Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Of’taki ihtiyaç sahibi öğrencilerin ihtiyaçlarını gidermek için güzel bir çalışmaya imza atıldı.

 

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nun girişimleri sonucu ülkemizin önemli giyim mağazalarından olan LC Waikiki tarafından ihtiyaçlı öğrencilere verilmek üzere bin adet giyim malzemesi gönderildi.

 

Yardım malzemelerinin öğrencilere ulaştırmak üzere okul müdürlerine teslim edildi. Of Kaymakamlığı’nda düzenlenen törene Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Şube Müdürü Süleyman Bedir ve okul müdürleri katıldı.

 

Müdür Kabahasanoğlu; “Birlikte imza atacağız”  

Eşya dağıtım töreninde bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu;” Geçen yıl Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımızın girişimleriyle LC Waikiki firmasından öğrencilerimize 120 koli giyim eşya kazandırılmıştı. Bu yıl yine LC Waikiki   firmasından 1000 öğrencimize giyim yardımı kazandırdılar. Rabbim hayırseverlerimizden razı olsun. Allah gönüllerindeki hayırlı dileklerini kabul etsin. Bu yardımların kazandırılmasında aracılık yapan Sayın Kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza öğrencilerim adına da teşekkür ediyorum. Of Eğitim ailesi olarak birlik, beraberlik ve dayanışma içinde inşallah daha büyük başarılara birlikte imza atacağız.” dedi.

 

Kaymakam Fırat; “Başkanımıza teşekkür ediyorum”

Of Kaymakamı Eyüp Fırat da yaptığı konuşmada, “15 yıllık meslek hayatımda çeşitli  belediye başkanları ile çalıştım. Onlarla bir problem yaşamışsak o da eğitim konusundaki yaşadığımız problemlerdi. Of’ta ise eğitim için herkes elinden geleni yapıyor.  Burada ise eğitimle ilgili Kaymakamlığımızdan talep edilen istekleri sağ olsun Belediye Başkanımız önemli kısmını bize gelmeden çözüyor. Ben sizlerin de huzurunda kendisine teşekkür ediyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Başkan Sarıalioğlu; “Sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz”

 Başkan Salim Salih Sarıalioğlu ; “Bir eğitim gönüllüsü başkan olarak her zaman eğitim camiasının yanında olmaya çalıştım. Bundan sonra da elimden geldiğince sizlerin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Sizler bizleri ve çocuklarımızı yetiştirenlersiniz. Sizlere geleceğimizin umudu çocuklarımızı emanet ediyoruz. Onları en iyi şekilde yetiştiriyorsunuz. Tüm güzelliklerin müsebbibi sizlersiniz. Beş yıl boyunca çok sıkıntılarla boğuştuk. Şükürler olsun ki ilçemizin alt yapı sorunlarını büyük oranda tamamladık. Bundan sonra üst yapıya daha çok yatırım yapacağız.  Dolayısıyla eğitim projelerine daha çok kaynak ayıracağız. Sizleri seviyoruz, sizler için ne yapsak azdır.” sözleriyle duygularını belirtti.

 

Konuşmaların ardından LC Waikiki firmasının Of’ta ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere gönderilen koliler okul müdürleri tarafından okullara gönderildi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 2 yıl Önce

İLÇEMİZDEKİ İHTİYAÇ SAHİPLERİ ÜĞRENCİLERE YAPILAN YARDIMLAR İÇİN EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21