banner80

Kuzey Yıldızı Derneği’den Of Havadis’e kutlama

10 Ocak Gazeteciler günü nedeniyle Of Kuzey Yıldızı Derneği yönetimi gazetemizi ziyaret etti.

Kuzey Yıldızı Derneği’den Of Havadis’e kutlama
banner71
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Kuzey Yıldızı Derneği Yönetimi gazetemizi ziyaret etti.
 
Dernek Yöneticilerinden Turgay Kar, Mustafa Velioğlu, Dursun Ali İşçi, Cevat Hacımurtezaoğlu ve Mehmet Acet’in ziyaretlerinde kendilerini ağırlayan Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kuzey Yıldızı Derneğine ve diğer üye ve yöneticilerine de teşekkür etti.
 
Dernek Müdürü Turgay Kar, ziyaretin ve günün anısına Yaşar’a bir buket çiçek takdim etti. Kar, “Of Havadis olarak Of’a güzel hizmetler sunmaktasınız. Başarılarınızın devamını diliyoruz. Şehrimiz için önemli bir yere sahip olan basın sektörüne katkılarınızın artarak devam etmesini diliyoruz” diye konuştu.
 
Dernek çalışmaları hakkında bilgiler veren Mustafa Velioğlu, “Kuzey Yıldızı Derneği olarak önemli hizmetlere adım atmaktayız. Dernek üyelerimizin öğrencilerine burs veriyoruz. Düzenlediğimiz Voleybol ve Futbol turnuvaları ile dernek üyelerimizin kaynaşmasına yardımcı oluyoruz. Faaliyetlerimizi daha etkin hale getirmeyi planlıyoruz” ifadelerini kullandı.
 
Of Havadis Ailesi olarak 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle ziyaretimize gelen, telefonla arayarak günümüzü kutlayan belediye başkanlarımıza, siyasilerimize ve sivil toplum temsilcilerimize teşekkür ediyoruz.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
köksal saral
köksal saral - 10 yıl Önce

kuzey yıldızı derneğini takip ediyoruz.Ve faaliyetlerini çok beğiniyoruz güzel çalışmalarınız devamı dileklerimizle

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21