Kurban Pazarı bu yıl Orman Fidanlık’ta

Son yıllarda Of Sanayii Sitesi ve TOKİ konutlarının yukarı tarafında kurulan Kurban Pazarı, bu yıl Eskipazar Mahallesi’nde bulunan Orman Fidanlık alanında kuruluyor.

Kurban Pazarı bu yıl Orman Fidanlık’ta

Kurban Bayramına sayılı günler kala kurban pazarı çalışmaları başladı. Geçtiğimiz yıllarda Of Sanayii Sitesi ve TOKİ konutlarının yukarı tarafında kurulan Kurban Pazarı, bu yıl Eskipazar Mahallesi’nde bulunan Orman Fidanlık alanında kuruluyor.

 

Of Belediyesi tarafından yeni kurban pazarında başlatılan alt yapı çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

 

Kurban Pazarı yerindeki çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakam Eyüp Fırat ve Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

 

Of’a ihtiyaç duyulan bir eseri daha kazandırmak için çaba harcadıklarını belirten Başkan Sarıalioğlu; “Of Belediyesi olarak Of'umuza yeni ve ihtiyaç duyulan bir eseri daha kazandırmanın arefesindeyiz. Kurban Bayramı öncesi, Eskipazar Mahallemizde kurulan Yeni Hayvan Pazarı alanlarını gezdik. Projeleri yakından inceleyerek görüşlerimizi de ilettik. Vatandaşlarımızın refahı için bu projelerde yer alan arkadaşlarımıza, özveri ve çalışkanlıkları için teşekkür ediyorum. Hemşerilerimize şimdiden hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21