banner80

Kaymakamlık personeli Abdülkadir'i uğurladı

Of Kaymakamlığı Personeli, Dernekler Bürosu Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Abdülkadir Küçükhasan için veda gecesi düzenlediler.

Kaymakamlık personeli Abdülkadir'i uğurladı
banner71
Of Kaymakamlığı Dernekler Bürosu Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni Abdülkadir Küçükhasan, Bafra Kaymakamlığı Dernekler Bürosuna tayin oldu.
 
Yaklaşık Bir yıl önce Of Kaymakamlığı’ndaki görevine atanan Küçükhasan, Yazı İşleri ve Dernekler Bürosu’nda görev yaptı.
 
Güleryüzlülüğü ve vatandaşlarla kurduğu sıcak diyaloglarıyla halkın ve Kaymakamlık personelinin sevgisini kazanan Küçükhasan, İdeali olan Din Kültürü Öğretmenliği için geçen yıl girdiği LYS sınavında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Eğitim Fakültesi Din Kültürü Öğretmenliğini kazanmıştı.
 
Eğitimine devam edebilmek için kendi isteği ile Samsun Bafra Kaymakamlığı Dernekler Bürosuna tayin olan Abdülkadir için Of Kaymakamlığı personeli bir veda yemeği verdi.
 
Kaymakam Tuncay Sonel’in yoğun programı nedeniyle katılamadığı geceye Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdür Vekili Gülçin Kasapoğlu, Özel İdare Müdürü Sadullah Sulukan, Of Kaymakamlığı Özel Kalem Müdürü Nihat Yılmaz, Yazı İşleri Müdürlüğü Şefi Erol Aydın, ve Yazı İşleri Görevlileri İbrahim Sarı ve Orkun Akıcı, SYDV Müdürü Murat Çakır, SYDV Personelleri Reyhan Kondel ve İlknur Atalay, KHGB Müdürü Kasım Akyüz ve Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar katıldı.
 
Of’ta görev yaptığı kısa süre içerisinde çok güzel dostlar kazandığını belirten Küçükhasan, “Of’ta görev yaptığım için gerçekten çok mutluyum. Güzel dostlar, güzel arkadaşlar edindim. İdealim olan eğitimim için Of’tan ayrılmak zorunda kaldım. Buradaki çalışma ortamımı özleyeceğimi biliyorum. Böyle güzel bir ortamı hazırladığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ - 9 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞİM YENİ GÖREVİNDE ÜSTÜN BAŞARILAR DİLERİM.BAFRA İLÇESİNDE MEDİ BAFRA HASTANE KARŞISINDAKİ REİS ECZANESİNDE GÖRÜŞME İMKANI VARDIR.MUTLULUK SAĞLIKLI YAŞAM DİLEKLERMLE SEVGİLER SUNARIM.

Abdullah AKSOY
Abdullah AKSOY - 9 yıl Önce

Esselamu aleyküm, kardeşimize yeni görev yerinde başarılar diliyorum.Kasım Akyüz kardeşim de çok yakışıklı çıkmış herkese selamlar.

Yaşar Çakır
Yaşar Çakır - 9 yıl Önce

Kısa sürede olsa Cumapazarı Belediyesindeki görevim esnasında Abdulkadir kardeşime sıcak diyaloglarımız oldu. Gerçekten saygın bir kişiliğe sahipti.Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21