Kaymakam Fırat’tan sağlıkçılara moral ziyareti

Taşhan Sağlık Meslek Lisesi’ni ziyaret eden Kaymakam Eyüp Fırat, öğretmenlerle kahvaltı yapıp sınıflarda öğrencileri ziyaret etti.

Kaymakam Fırat’tan sağlıkçılara moral ziyareti

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, “Haftalık Okul Ziyaretleri” programına kapsamında Taşhan Sağlık Meslek Lisesini ziyaret etti.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Şube Müdürü Süleyman Bedir ile birlikte okula giden Kaymakam Fırat, öğretmenlerle birlikte kahvaltı yapıp bir süre kendileriyle sohbet etti.

 

Kahvaltının ardından sınıfları ziyaret eden Kaymakam Fırat, öğrencilerle de sohbet edip kendilerine satranç takımı hediye etti.

 

Öğrencilere ülkemize ve insanlığa hayırlı birer birey olmalarını isteyen Kaymakam Fırat; “Sizler geleceğin sağlıkçıları olarak okulumuzda aldığınız eğitim sayesinde ülkemize önemli hizmet vereceksiniz. Sizi önemsediğimiz için, sorunlarınız olup olmadığını öğrenmek, moralinizi yükseltmek için ziyaretinize geldik. Benden bir isteğiniz varsa onu dinlemek çözüm üretmek isterim. Sizlere tavsiyem kitap okumanız, derslerinize sıkı çalışmanız ailenize, kendinize, ülkemize ve insanlığa hayırlı evlat olmanızdır. Bu anlayışa sahip olduğunuza da inanıyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Okullarına ziyaretlerinden dolayı Kaymakam Eyüp Fırat’a teşekkürlerini ifade eden Okul Müdürü Ahmet Kayıkçı okulla ilgili ve okulları için yapılmakta olan öğrenci yurdu hakkında bilgi verdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21